Čempioni apspēlē LBL tabulas līderus!

31.Janvāris, 2017

Sestdien valmierieši parādīja lielisku sniegumu un savā laukumā Olybet LBL čempionāta mačā pagarinājumā piespieda kapitulēt līdz šim stabilo šīs sezonas līderkomandu — BK Ventspils, sagādājot pērnās sezonas bronzas medaļniekiem tikai otro zaudējumu 17 spēlēs.

Valmiera/ORDO – BK Ventspils 97:95 (13:23, 20:16, 32:20, 20:26, 12:10)

Pēc līdzīga sākuma turpinājums pieder viesiem, un 9. minūtē Šķēle ar 2/2 panāk 10 punktu pārsvaru kurzemniekiem — 21:11. Otrajā ceturtdaļā no 12 punktiem viesu pārsvars pēc Bērziņa trejača (26:31) sarūk līdz 5 punktiem, bet 20 minūšu rēķinu ar trejaci fiksē Laksa — 33:39.

Otro puslaiku apņēmīgi un rezultatīvi sāk mājinieki, un 23. minūtē Kaufmanis ar trejaci jau izvirza vadībā valmieriešus — 42:40. Kad 26. minūtē tālmetiens Laksam, tablo rāda plus 10 mājinieku labā — 54:44. Trešās 10 minūtes pabeidz Kaufmanis — mūsējie joprojām priekšā ar 65:59.

Ceturtajā ceturtdaļā mājinieki vadībā līdz 33. minūtei, kad Jakovičs izlīdzina rezultātu 71:71. Turpinājumā viesi aizbēg līdz 8 punktu pārsvaram (81:73) 36. minūtes beigās, taču Bērziņš ar 2+1 gājienu un nenogurdināmais Pits ar 2/2 panāk cerīgu 78:81, kad pamatlaikā vēl jāspēlē 200 sekundes... Uz Šķēles metienu atbild Kaufmanis, viņš ar 2/2 pievelk līdz 1 punkta deficītam — 82:83. Pamatlaikā vēl 100 sekundes, uz Šķēles 2 punktiem Jonāts atbild ar trejaci — neizšķirts 85:85. Viesi pārtērē uzbrukuma laiku, Pits netrāpa, un to pašu — ar trejaci — atlikušajās 22 sekundēs izdara arī Šķēle: pagarinājums!

VELNIŠĶĪGI LABS! Jau otrais izbijušais Ventspils leģionārs Valmierā rāda izcilu sniegumu: kā pērn Latvijas čempiontitulu valmieriešiem palīdzēja izcīnīt Kvameins Mičels, tā šosezon lieliski sevi apliecina vēl viens eksventiņš mūsu komandā ar 32. numuru — saspēles vadītājs un arī teicams snaiperis Damjērs Pits. Edgara Vaivada foto