17. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Artis, Artūrs

Ceļš pie dārgumiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmierā noslēgusies Tūrisma informācijas centra, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novada kopīgi rīkotā akcija «Simtgades dārgumi».

Ceļš pie dārgumiem

Simtgade, protams, būs Latvijai, savukārt dārgumi šoreiz bija paslēpti jēdzienos, kas mums visiem nozīmīgi: patriotisms, daba, kultūras mantojums, uzņēmējdarbība, māksla, gudrība, kustība, diženums… Tie pārtapa atslēgvārdos, kuri divdesmit vai, mazākais, desmit slēpņos bija jāatrod akcijas dalībniekiem mūspusē. Tātad — pasaulē un Latvijā populārās slēpņošanas variants: jāmeklē parkos, koku dobumos, zem tiltiņiem un citviet, kur aizveda īpašie pavedieni, un tie piesaistīja uzmanību un interesi gan kultūrvēsturiskiem objektiem, gan dabas takām, gan uzņēmumiem.

Akcijā atsaucīgi iesaistījās vairāki simti cilvēku, un Valmieras Tūrisma informācijas centram bija iesūtītas 205 aizpildītas anketas. Visvairāk no Valmieras — 80, arī 33 no Rīgas, bet aktīvie meklētāji, izrādījās, mīt arī kaimiņu novados — Valkā, Limbažos, arī tālāk Vidzemē un Kurzemē, pat Igaunijā. Šo iespēju aktīvi un izzinoši pavadīt laiku bija labprāt izmantojušas arī ģimenes ar bērniem, un ne velti dzestrajā sestdienas vējā pie Tūrisma informācijas centra uzlikt punktu uz «i» bija sanākuši daudzi lieli un mazi. Ko liegties, pievilka kuplais balvu fonds no Valmieras un iesaistīto  novadu pašvaldībām, organizatori arī sirsnīgi pateicās vairākām firmām un amata meistarēm par atsaucību balvu sagādē.

BIJA INTERESANTI! Akcijas dalībnieki ar galveno balvu — velosipēdu. Zanes Bulmeistares foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
15. Novembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri