22. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris

Ceļa bruģēšana uz Eiropas Parlamentu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Ceļa bruģēšana uz Eiropas Parlamentu

Varēja cerēt, ka pēc trešdien Saeimā apstiprinātā valsts budžeta 2019. gadam politiķi, ministrijas un saimniekotāji sāks pamatīgu rosību, lai gada atlikušajā daļā gudri un apdomīgi izmantotu to naudu, kas nu katrai nozarei ir atvēlēta. Taču nedēļas nogale pieteica, ka vismaz pagaidām Latvijā gaidāms nevis ekonomiski aktīvs, bet gan politiski ļoti skaļš pavasaris.

Tādu piesaka VARAM ministra  Jura Pūces (apvienība «Attīstībai/Par!») izdotais rīkojums par Nila Ušakova («Saskaņa») atstādināšanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas. Rīkojumā uzskaitīti vairāki Ušakova kā Rīgas mēra un kā pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» kapitāla daļu turētāja pārstāvja izdarīti pārkāpumi. Rīkojumu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā 30 dienu laikā, ko atstādinātais arī gatavojas darīt. Jau tagad ir skaidrs, ka gan Ušakova, gan Pūces vārds vismaz pāris mēnešus nu zibēs laikrakstos, skanēs radio un televīzijā.

Jāatceras, ka pēc korupcijas skandāliem ne tikai Ušakova, bet visas Rīgas domes atlaišanas likumprojektu jau pagājušā gada nogalē valdībā bija iesniedzis toreizējais VARAM ministrs Kaspars Gerhards, kurš centās realizēt viņam Nacionālās apvienības kongresā doto uzdevumu. Tomēr premjers Māris Kučinskis (ZZS) to Ministru kabineta darba kārtībā neiekļāva, kritizējot dokumenta juridisko pamatojumu.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
9. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri