23. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Burtniekos jaunieši apgūst vindsērfingu, SUP airēšanu un kajakošanu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Četras skaistas augusta dienas Burtnieku ezeru rotāja vindsērfinga buras, SUP dēļi, krāsaini kajaki un bērnu smiekli! No 14. līdz 17. augustam Burtniekos jau trešo gadu norisinājās tradicionālā vindsērfinga apmācības nometne «Nāc burāt!».

Burtniekos jaunieši apgūst vindsērfingu, SUP airēšanu un kajakošanu

Ar Burtnieku novada finansiālo atbalstu «Vidzemes laivu» tehnisko nodrošinājumu un organizāciju, kā arī ar Burtnieku novada MJIC (vadītāja Daiga Kīna) atbalstu gandrīz trīsdesmit novada bērni vecumā no 10 līdz 18 gadiem apguva vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas pamatus. Četru dienu garumā bērni darbojās pieredzējušu speciālistu vadībā, apgūstot drošības pamatus aktivitātēm ūdenī, iepazina katra atsevišķā ūdens sporta veida teoriju,  tehniskās nianses, inventāru un mācījās to visu lietot praksē. Paldies Burtnieku novadam par atbalstu!

Jāatzīmē, ka arī iepriekšējos gados Burtnieku novada pašvaldība ir atbalstījusi gan vindsērfinga sacensības, gan bērnu nometņu organizēšanu, bet tieši šogad atbalsta apjoms ir būtiski palielinājies. Burtnieku novads tiešām atbalsta ūdens sporta atdzimšanu Burtnieku ezerā! Tas ļāva šogad sarīkot divas nopietnas sacensības tieši vindsērfingā — Latvijas čempionātu un «Baltic Cup windsurfing 2018», kā arī starptautiska līmeņa SUP airēšanas sacensības Burtnieka SUP festivāla ietvaros. Ceram arī turpmāk uz sapratni un finansiālu atbalstu no novada puses, lai šīs sportiskās aktivitātes gan nopietnu sacensību, gan bērnu un jauniešu nometņu formā būtu un paliktu tradicionālas un priecētu mūs kā sporta skatītājus, dalībniekus un bērnu vecākus arī nākamgad un gadus uz priekšu!

Jāpiebilst, ka vindsērfings, SUP un kajaki ir pieejami ikvienam interesentam. Tiekamies pie Burtnieka!

BURTNIEKS māca burāt. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
22. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri