23. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

Burku un burciņu laiks

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Burku un burciņu laiks

Mājās mani sienas kalendāra rudzu mēneša augusta lapā katru dienu uzmundrinoši uzrunā attēls ar jauku ievārījuma burciņu un tai pievienotais teksts: «Ne katram ir laiks vārīt ievārījumu, un ne katram arī tas sanāk.

Ja vien tev ir laiks un patika darboties virtuvē, dari to un kādu burciņu uzdāvini arī kaimiņam — būs saldāka dzīve visiem!»

Nupat iznākušajos augusta «Ievas Stāstos» publikācijā «Lai varētu elpot» ar interesi izlasīju par neparastās balss īpašnieka, dziedātāja Sergeja Jēgera vaļaspriekiem. Lai arī pasaulē pieprasītā mākslinieka koncertu grafiks ir sastādīts jau gadu uz priekšu, viņš joprojām atrod laiku gan savam labdarības fondam un nometņu organizēšanai maznodrošināto ģimeņu bērniem, gan arī ierastajam smadzeņu atpūtināšanas procesam — ēst gatavošanai. Izrādās, ka viņš neticami daudz marinē un vāra ievārījumus. Tā, piemēram, pērn dziedātājs savu pagrabu esot piepildījis ar ... 600 dažādām burkām un burciņām. Visi tiekot uz Ziemassvētkiem apdāvināti! Burkām pat radīts īpašs marķējums — Sergeja Jēgera meistardarbs. Ne viens vien labas gribas cilvēks šīs burciņas saņemot arī apmaiņā pret ziedojumu Jēgera labdarības fondam.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
7. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri