20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

"Briljants" Hanzas ceļā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Latvijas TV kulinārijas šova «Īstenās latvju saimnieces» viena no pirmajām dalībniecēm un otrās vietas ieguvēja, vēlāk TV projekta «Kūku kari» eksperte, Smiltenes novada Blomes pagasta lauku mājas — maizes darbnīcas «Donas» un Valmieras kafejnīcas «Pils ķēķis» saimniece, uzņēmēja ILZE BRIEDE ir dažādu pasākumu līdzdalībniece, tādēļ nav nejaušība, ka «Liesmas» arhīvā sakrājušās fotogrāfijas par viņas apgriezieniem. Ilzei palūdzām komentēt dažus foto. Tā «Pils ķēķī», dzerot karstu rabarberu dzērienu, tapa atskats uz tikko aizvadīto vasaru.

«PILS ĶĒĶĪ». Raibo vasaru atceroties. Ārijas Romanovskas foto
«PILS ĶĒĶĪ». Raibo vasaru atceroties. Ārijas Romanovskas foto


Tēvs teica: «Dzīve ir raiba kā dzeņa vēders!» Tā varu sacīt par aizvadīto vasaru, jo tā bija  notikumiem bagāta. Tie sākās ar Reģionālās televīzijas «Re:TV» uzaicinājumu piedalīties stila raidījumā. Uzreiz teicu «jā», jo zināju, kas tas būs jauns piedzīvojums. Gāja jautri. Stiliste Gita Šildere ātri atkoda manu būtību, tādēļ viņas izvēlētajos tērpos un aksesuāros jutos sievišķīgi un pacilāti. Tā kā cenšos nepalaist garām Ungurmuižas «mazos operas» svētkus ar to neatkārtojamo gaisotni un dāmu tērpu eleganci, tad «RE:TV» raidījuma veidotājiem, pateicoties par man veltīto uzmanību, sacīju, ka arī es šogad uz šiem svētkiem iešu īpaši saposta.
Daudz darba un izdomas prasīja, šogad atverot mūsu pirmo veikalu Smiltenē. Nopirkām no «Smiltenes piena» firmas veikaliņu. Tāds tas arī paliek, tikai ar daudz plašāku sortimentu. Viens no sadarbības partneriem ar savu produkciju šajā tirgotavā ir mans TV «Kūku karu» kolēģis un tagad arī draugs — izcilais maiznieks Normunds Skauģis. «Lāču» produkcija nu ir arī Smiltenē! Mūsu radošā sadarbība arī pēc «Kūku kariem» turpinās. Varu pateikties zvaigznēm, ka manu draugu pulkā nu ir tāds cilvēks — personība!
Vēl viens lieliskās vasaras piedzīvojums bija filmēšanās jaunā TV projektā — kulinārijas šovā, kurā notika vairāku populāru restorānu sacensība, kur intrigu uzturēja slepenie viesi. Arī «Pils ķēķis» saņēma uzaicinājumu būt šajā profesionālās meistarības pārbaudē. Filmēšanu pabeidza augustā. Drīzumā TV skatītāji redzēs, kā tas notika. Vajadzēja drosmi, bet man šādi izaicinājumi patīk, jo tā ir jauna, vērtīga pieredze!

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
27. Oktobris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri