18. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Bokseris, kas koklē

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

VALTERS EVERTS ir Valmieras Valsts ģimnāzijas audzēknis. Maijā viņš absolvēja Valmieras mūzikas skolas mācību priekšmetu Kokles spēle. Paralēli mācībām jaunietis apmeklē boksa treniņus, piedalās velo sacensībās un brīvdienās iepriecina savu ģimeni ar gardām maltītēm.

Bokseris, kas koklē

Kādi ir tavi vaļasprieki?

Man ļoti patīk apmeklēt boksa treniņus, aizraujos arī ar riteņbraukšanu. Piedalos SEB MTB maratonos, jo tie ir labi noorganizēti un ir patīkama atmosfēra. Tāpat pagājušajā gadā piedalījos 24H MTB, kas katru gadu notiek Ogres Zilajos kalnos. Pārsvarā šajās sacensībās brauc tikai pieaugušie, pirms gada es biju jaunākais dalībnieks. Izvēlējos sešu stundu distanci un nobraucu 55 kilometrus.

Vēl viens no maniem vaļaspriekiem ir ēst gatavošana. Tā mani aizrauj jau no pirmās klases, jo  ieintriģēja Gordona Remzija un Džeimija Olivera raidījumi par virtuves lietām.

Vai tev patīk eksperimentēt virtuvē?

50 pret 50, jo dažreiz tas var būt ļoti labi, ka tu eksperimentē un izdomā visu kaut ko jaunu, tādu, kas tev patīk. Bet dažreiz tas ir ļoti slikti, jo, ja ēdiens būs negaršīgs, tu iztērē produktus un nevari paēst, jāatdod sunim vai ir jāizmet ārā.

Man ļoti patīk meklēt un izmēģināt jaunas receptes. Mājās ir Džeimija Olivera pavārgrāmata, un tajā ir ļoti daudz garšīgu recepšu – makaronu un rīsu ēdieni, sautējumi, saldie, kā  arī dažādas virtuves gudrības. Es ģimenei parasti cenšos gatavot brīvdienās, jo tad visiem ir brīvāks un, ja vajag, kāds var palīdzēt, ja kaut kas aizgājis greizi.

ĢIMENES EKSKURSIJĀ Vienkoču parkā. Foto no personiskā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri