24. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Diāna, Dina, Dins

BK „Vidzemes Augstskola” paraksta līgumu ar jaunajiem spēlētājiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kopš 15.jūlija BK „Vidzemes Augstskola” aizvada kopīgos treniņus. Komandai pievienojušies papildspēki, kuri rudenī uzsāks mācības Vidzemes Augstskolā. Vakar, 6.augustā jaunie studenti Nauris Rikveilis, Jānis Pāže, Toms Krišāns, Rinalds Mihailovs un Rolands Eglītis noslēdza līgumu ar BK „Vidzemes Augstskola” 2013./2014.gada sezonu.

Attēlā Jānis Pāže, Rinalds Mihailovs, Rolands Eglītis, Nauris Rikveilis un Toms Krišāns (foto autors: Artūrs Kaurovs)
Attēlā Jānis Pāže, Rinalds Mihailovs, Rolands Eglītis, Nauris Rikveilis un Toms Krišāns (foto autors: Artūrs Kaurovs)

Jaunie censoņi nāk no Valmieras, Vidzemes, Jānis Pāže stāsta, ka BK „Vidzemes Augstskola” izvēlējies, jo tas sanāk vistuvāk mājām un ir iespēja apvienot kvalitatīvas studijas un spēlēšanu. Nauris Rikveilis šeit saskata iespējas savas karjeras izaugsmei, cerot sevi pierādīt un spēlēt pamatsastāvā. Rolands Eglītis savu izvēli pamato ar kvalitatīvām studijām, augsta līmeņa treniņiem un saliedēto komandu, kolektīvu.

Visi kā viens atzīst, ka komandā ir iejutušies un gaidot jauno sezonu ir uzstādīti lieli mērķi, kurus sezonas gaitā kopīgi centīsies īstenot.

Ģenerālmenedžeris Miks Balodis stāsta: „Esam gandarīti, ka šie puiši ir izlēmuši pievienoties mūsu komandai un uzsākt studijas Vidzemes Augstskolā. Esmu pārliecināts, ka ieguldot pienācīgu darbu, viņiem visiem ir iespējas jau tuvākajā nākotnē kļūt par labiem palīgiem komandai gan startam LBL2, gan Studentu Basketbola līgas turnīrā. Liela daļa no viņiem ir mūsu redzeslokā jau no iepriekšējās sezonas, kad gandrīz visi vēl spēlēja jaunatnes līgā. Četri no pieciem jaunajiem spēlētājiem ir izteikti vidzemnieki, tādējādi BK „Vidzemes Augstskola” turpina veiksmīgi īstenot kluba stratēģiju, veidojot komandu no vietējiem spēlētājiem, ļaujot tiem labā līmenī trenēties un spēlēt, kā arī paralēli iegūstot konkurētspējīgu izglītību tepat Valmierā.”

Komandas sastāvs šobrīd nav nokomplektēts līdz galam, bet BK „Vidzemes Augstskola” priecājas uzņemt jaunus studentus savā komandā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri