18. Septembris, 2018
Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita

BK „Vidzemes Augstskola” izbraukumā uzvar BK „Jēkabpils-2” komandu

Reģistrēties, lai varētu balsot

Otrdien, 3.decembrī BK „Vidzemes Augstskola” devās  Latvijas basketbola 2. līgas izbraukuma spēlē uz Jēkabpili, lai tiktos ar BK „Jēkabpils-2” komandu. Sīvā cīņā valmierieši spēja gūt pārākumu ar rezultātu 93:75. Par rezultatīvāko spēlētāju valmieriešu rindās kļuva Oto Grīnbergs, izcīnot 32 punktus.

Attēlā Oto Grīnbergs, foto autors Artūrs Kaurovs

Spēles rezultātu veiksmīgi atklāja valmierieši, taču arī laukuma saimnieki neatpalika un turējās līdzi nemitīgi mainot līdera pozīcijas. Tomēr pirmās ceturtdaļas beigās, veiksmīgi izpildot tālmetienus un soda metienus BK „Jēkabpils-2” komanda izvirzījās vadībā un noslēdza spēles pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 28:22.

Otrajā ceturtdaļā abas komandas pieļāva pietiekoši daudz kļūdu, tomēr tas netraucēja jēkabpiliešiem noturēt līdera pozīcijas un pirmo puslaiku noslēgt ar +10 punktiem sev par labu un rezultātu 49:39.

Pēc ilgāka pārtraukuma arī BK „Vidzemes Augstskola” uzņēma apgriezienus un lēnām sāka pietuvoties mājiniekiem un trešās ceturtdaļas vidū tika panākts arī punktu pārākums, kas tika noturēts arī līdz ceturtdaļas beigām. Trešā ceturtdaļa noslēdzās par labu BK „Vidzemes Augstskola” ar rezultātu 69:61.

Līdzīga spēle turpinājās arī pēdējās spēles minūtēs. Abas komandas spēlēja ātri un agresīvi, tomēr valmierieši spēja izpildīt vairāk veiksmīgus pustālos un tālos metienus, noturot līdera pozīcijas. Spēle noslēdzās ar rezultātu 93:75 BK „Vidzemes Augstskolas” labā.

Komandas treneris Roberts Zeile spēli komentēja šādi: „Kad komanda spēlē kā komanda, kad spēlē aizsardzībā kā komanda un uzbrukumā dodas arī kā komanda, tad parādās arī rezultāts”

„Jau otro spēli pēc kārtas iesākam vāji, jo neesam noskaņojušies, iespējams nepareizi novērtējām pretinieku, šajā gadījumā par vāju, tomēr kļūdījāmies. Spēles gaitā pierādījām, ka mums ir raksturs pēc pirmā puslaika atgūstoties un uzvarot spēli”, piebilda komandas kapteinis Oto Grīnbergs.

BK „Vidzemes Augstskola”- BK „Jēkabpils-2”- 93:75 (22:28; 17:21; 30:12; 24:14)

BK „Vidzemes Augstskola”: Grīnbergs  32+14ab,  Sanchez Sanchis 18, Lišiks 16+ 12ab, Kliesmets  14+ 6ab.

BK „Jēkabpils-2”: Arnītis 23, Ermansons 15, Kohanovs 11,Liberts 10 ab, Caune 8ab.