20. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Anda, Andīna

„BK Valmiera” Ventspilī cieš neveiksmi pret turnīra līderiem

Reģistrēties, lai varētu balsot

Sestdien, 26. oktobrī Latvijas Basketbola līgas spēlē „BK Valmiera” izbraukumā ar 57:78 piedzīvoja zaudējumu pret turnīra līderiem „BK Ventspils”. Jānis Kaufmanis valmieriešu labā guva 21 punktu.

Kaspars Cipruss (Autors: Jānis Priedītis)

Spēles sākumā vadību ieguva mājinieki „BK Ventspils”, sekmīgi spēlējot uz groza apakšu, kur produktīvs bija ventspilnieku centrs Rolands Zaķis. Kurzemniekiem pirmajā ceturtdaļā bija izdevies iekrāt deviņu punktu pārsvaru, bet līdz ar spēles pirmā nogriežņa beigu signālu Kristaps Dārgais realizēja pustālo metienu lēcienā, panākot 18:25. Otrās ceturtdaļas vidū „BK Valmiera” nesenākais sastāva papildinājums Kaspars Cipruss trīs uzbrukumos pēc kārtas bija rezultatīvs no groza apakšas, samazinot viesu deficītu līdz -4, rezultāts 29:33. Pirmais puslaiks noslēdzās ar „BK Ventspils” kapteiņa Akseļa Vairoga precīzo metienu, kas „BK Valmiera” puslaika pārtraukumā lika doties pie rezultāta 31:37.

Otrā puslaika sākumā Kristaps Dārgais ar caurgājienu un Māris Ziediņš ar tālmetienu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, 36:37. Trešās ceturtdaļas vidū „BK Valmiera” vēl bija viena precīza metiena attālumā, lai izvirzītos vadībā, bet tad „BK Ventspils” veica izrāvienu, līdz ceturkšņa noslēgumam palielinot valmieriešu deficītu līdz 48:59. Spēles noslēdzošā ceturtdaļa vidzemniekiem izvērtās ļoti neveiksmīgi. Savi izdarītie metieni krita grozam garām, kamēr ventspilnieki tos raidīja grozā. Līdz ar to „BK Valmiera” piedzīvoja zaudējumu ar 57:78.

„BK Valmiera” centrs Kaspars Cipruss: „Domāju, ka neizpildījām līdz galam trenera dotos uzdevumus. Trešās ceturtdaļas vidū sākām mest saforsētus, neprecīzus metienus, bet ventspilnieki savus uzbrukumus realizēja. Rezultāta starpība pieauga līdz -11. Desmit minūtēs Ventspilī to atspēlēt ir grūti. Divdesmit septiņas minūtes mēs kā komanda palīdzējām viens otram aizsardzībā, labi rotējām bumbu uzbrukumā. Tad kāds mēģināja uzņemties par daudz, kāds par maz un spēle pajuka. Žēl, bet rezultāts ir likumsakarīgs. Pats ar komandu vēl neesmu kopā pat nedēļu, līdz ar to tagad ir grūti, jo viss sākas no nulles. Pirmssezonā es nebiju, līdz ar to arī komandai ir grūti, jo jāiespēlē jauns spēlētājs. Tomēr es domāju, ka ar katru spēli paliks aizvien labāk, jo pret „Ventspili” pirmās trīs ceturtdaļas turējāmies godam.”

„BK Valmiera” – „BK Ventspils” 57:78 (18:25, 12:13, 17:22, 9:19)

„BK Valmiera”: Kaufmanis 21, Dārgais 11 (7ab), Cipruss 11 (6ab), Gabrāns 4, Ziediņš 3, Elksnis 3, Amoliņš 3, Žvīgurs 2, Geks, Saulītis, Lasenbergs.

„BK Ventspils”: Zaķis 23 (9ab), Vairogs 17 (6ab), Timma 14 (7ab), Valters 8, Lejasmeirs 8, Vilijamss 8, Gromovs, Leimanis, Štelmahers.

Nākamo spēli „BK Valmiera” aizvadīs 29. oktobrī plkst. 18:30, kad BBL ietvaros uzņems „Tyco Rapla” no Igaunijas.