19. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Jāzeps

„BK Valmiera” savus līdzjutējus uz spēlēm nogādās ar diviem autobusiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Otrdien, 29. oktobrī, plkst. 18:30 Baltijas Basketbola līgas spēlē „BK Valmiera” uzņems viesus no Igaunijas – „Tyco Rapla”. Īpaši padomāts par līdzjutējiem un turpmāk uz spēli būs iespējams nokļūt ar diviem autobusiem.

„BK Valmiera” savus līdzjutējus uz spēlēm nogādās ar diviem autobusiem

Šobrīd Baltijas Basketbola līgā „BK Valmiera” piedzīvojusi vienu zaudējumu (58:82 pret Zviedrijas „Dolphins”) un izcīnījusi vienu dramatisku uzvaru izbraukumā (94:90 pret Igaunijas komandu Rakveres „Tarvas”), savukārt „Tyco Rapla” aizvadījusi vienu spēli, kurā piedzīvojusi zaudējumu pret saviem tautiešiem, igauņiem no Tallinas „Kalev”. BBL A grupā, kurā spēlē „BK Valmiera” pagaidām konkrēti grupas līderi vēl nav pieteikušies, jo visas komandas, kas aizvadījušas divas spēles dala uzvaras un zaudējumus uz pusēm.

No otrdienas visās nākamajās mājas spēlēs „BK Valmiera” sadarbībā ar VTU saviem līdzjutējiem uz spēlēm dos iespēju nokļūt ar diviem autobusiem. Kā ierasts kursēs autobuss no Stacijas, kas iziet plkst. 17:55. Tas dosies maršrutā Stacija, – Stacijas iela, – Mazā stacijas iela, - Cēsu iela, - Rīgas iela, - Vidzemes Olimpiskais centrs. Sākot no šīs spēles līdzjutēji uz spēli varēs nokļūt arī no Valmiermuižas, kur autobuss izies 17:45 no pieturas, kas atrodas pretī veikalam. Otrais autobuss kursēs maršrutā Valmiermuiža, - Viestura laukums, - Valkas iela, - Rubenes iela, - Beātes iela, - Patversmes iela, - Matīšu šoseja, - Rīgas iela, - Vidzemes Olimpiskais centrs. Autobusos var iekāpt jebkurā pieturā, kas ir tā ceļā un tas ir bez maksas. Pēc spēles autobusi pa tiem pašiem maršrutiem aizvedīs līdzjutējus mājās.

Kā ierasts, „BK Valmiera” mājas spēlēs skatītājus priecēs oriģināls pirmsspēles šovs, kurš tapis sadarbībā ar Valmieras Drāmas teātra aktieriem. Uzstāsies atraktīvās „BK Valmiera” karsējmeitenes un par mūziku rūpēsies „Multiklubs”. Spēles starplaikā skatītājiem būs iespēja piedalīties „Sportland” konkursā, bet mazākajiem komandas līdzjutējiem būs speciāli paredzētais bērnu stūrītis, kuru organizē Jauniešu Ideju Laboratorijas jaunieši.

Otrdien būs pēdējā iespēja piedalīties „BK Valmiera” talismana Wolmāra konkursā. Uzdevums vienkāršs: nofotografē sevi kopā ar grifu Wolmāru. Publicē bildi sociālajos tiklos twtter un facebook ar norādi uz „BK Valmiera” profiliem un izmantojot haštagiegus #bkvalmiera un #Wolmārs. Novembra sākumā atraktīvākās un interesantākās bildes autors saņems balvu no „BK Valmiera”.

Biļešu cenas šajā sezonā – 1,50Ls pieaugušajiem, bet skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – 0,75 Ls. Biļetes iespējams iegādāties Vidzemes Olimpiskā centra kasē pie dežuranta. Kases darba laiks darba dienās no 14.00-20.00.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri