15. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Undīne, Leopolds, Unda

“BK Valmiera” piedzīvo zaudējumu Jūrmalā

Reģistrēties, lai varētu balsot

Sestdien, 1. februārī Latvijas Basketbola līgas spēlē “BK Valmiera” izbraukumā ar 56:67 piekāpās Aināra Zvirgzdiņa vadītajai “Jūrmala/Fēnikss”. Valmieriešiem rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Kaspars Cipruss.

Spēles sākums izvērtās rezultatīvs abu komandu izpildījumā. Pretinieki apmainījās precīziem uzbrukumiem un pēc nospēlētām 4 minūtēm rezultāts bija 9:9. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē mājiniekiem izdevās veikt izrāvienu, panākot 6 punktu pārsvaru. Mača pirmās desmit minūtes, izcīnot atlēkušo bumbu pēc komandas biedra neprecīzā metiena, rezultatīvi noslēdza Kaspars Ciprus, 17:21. Otrās ceturtdaļas sākumā gandrīz četras minūtes neviena no komandām neguva punktus. Jūrmalniekiem izdevās atdzīvināt savu uzbrukumu, gūstot 7 punktus pēc kārtas, rezultāts 17:28. Ceturkšņa vidū Sandis Amoliņš ar diviem tālmetieniem un četriem precīziem soda metieniem palīdzēja valmieriešiem samazināt rezultāta starpību līdz minimumam un noslēgt pirmo puslaiku ar rezultātu 34:35.

Otrais puslaiks iesākās ar līdzīgu cīņu. Lielākais pārsvars, ko jūrmalniekiem izdevās panākt, bija trīs punkti, kurus viesi regulāri atspēlēja, tomēr izvirzīties vadībā neizdevās. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar minimālu deficītu “BK Valmiera” basketbolistiem, 50:51. Izšķirošais ceturksnis vidzemniekiem iesākās ļoti neveiksmīgi. “Jūrmala/Fēnikss” guva 13 punktus pēc kārtas. Valmieriešiem līdz spēles beigām neizdevās reanimēt savu uzbrukumu un, kopumā ceturtdaļā gūstot vien 6 punktus, nācās piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 56:67.

“BK Valmiera” - “Jūrmala/Fēnikss” 56:67 (17:21, 17:14, 16:16, 6:16)

“BK Valmiera”: Cipruss 13. Amoliņš 12, Kalve 11 (8ab), Kaufmanis 10, Dārgais 7, Elksnis 2, Iļjins 1, Ziediņš, Žvīgurs.

“Jūrmala/Fēnikss”: Jonāts 15 (10ab), Šķēle 15, Ausējs 8, Ozols 8, Dilevka 7, Pinete 5, Rozebergs 4, Stumbris 2, Gromovs 2, Krīmiņš (6rp).

Nākamo spēli valmierieši aizvadīs savu skatītāju priekšā, 5. februārī uzņemot “Latvijas Universitāte” basketbolistus.