21. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

"BK Valmiera" pārtrauc sadarbību ar Amoliņu un Ciprusu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Izvērtējot un analizējot komandas ne visai veiksmīgo sākumu "BK Valmiera" vadība izlēma pārtraukt sadarbību ar komandas spēlētājiem Sandi Amoliņu un Kasparu Ciprusu.

Kaspars Cipruss (foto: Jānis Priedītis)
Kaspars Cipruss (foto: Jānis Priedītis)

Savstarpējās pārrunās ar spēlētājiem tika panākta vienošanās sadarbību neturpināt. Lēmums tika pieņemts pēc neveiksmīgi iesāktās sezonas, kurā piedzīvoti vairāki zaudējumi un izcīnīta tikai viena uzvara Latvijas Basketbola līgā.

Kluba vadība uzsver, ka gan Sandis Amoliņš, gan Kaspars Cipruss komandas sastāvā tika iekļauti kā potenciālie komandas līderi, taču diemžēl pilnībā uz sevi liktās cerības neattaisnoja. Lai arī Kaspars Ciprusam ir laba individuālā statistika, tomēr par visu svarīgāks ir komandas rezultāts. Apspriežoties ar Kasparu tika nonākts pie secinājuma, ka "Valmieras" spēles modelis – agresīva spēle aizsardzībā un ātra pāreja uzbrukumā – nav piemērots viņa spēles stilam. Novērtējot Sanda Amoliņa kā ilggadējā "Valmieras" basketbola kluba spēlētāja pienesumu komandai, viņam tika piedāvāts darboties kā komandas otrajam trenerim, bet diemžēl Sandis no izteiktā piedāvājuma atteicās.

Šobrīd klubs intensīvi veic pārrunas ar vairākiem potenciāliem spēlētājiem, kas tuvākajā laikā varētu pievienoties komandai.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri