21. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

"BK Valmiera" karsējmeitenes gatavojas Latvijas Zelta talantu pusfinālam svētdien

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

“BK Valmiera” karsējmeitenes pārsteidza LNT skatītājus un 5.februārī tika iebalsotas Latvijas Zelta Talantu pusfinālā. Tāpat arī žūrija meitenes novērtēja ar maksimālo vērtējumu – trīs zvaigznēm. Karsējmeiteņu iekļūšana pusfinālā ir liels sasniegums, un par to jāsaka paldies visiem basketbola līdzjutējiem un valmieriešiem! Lepojamies, ka mūsu pilsētā ir tik talantīgas dejotājas. Šo svētdien, 4.martā, plkst. 20.20 visi tiek aicināti slēgt iekšā LNT kanālu un skatīt talantu sacensības pusfinālā!

Foto autors: Jānis Priedītis
Foto autors: Jānis Priedītis

Meitenes par gaidāmo šovu svētdien izsakās piesardzīgi: “Sagatavošanās notika ļoti steidzīgi, jo pusfināla raidījums pienāca ļoti ātri (tam visam pa vidu piedalījāmies arī LBL Zvaigžņu spēles karsējmeiteņu konkursā), tāpēc nopietni talantu šovam sākām gatavoties tikai šonedēļ, lai gan iestrādes bija jau iepriekš”.

Tāpat meitenes īsti neatklāj, kādus pārsteigumus būs sarūpējušas visiem skatītājiem – “Gatavojam ko pilnīgi nebijušu un jaunu. Skatītāji noteikti var sagaidīt pārsteigumus, bet tie lai paliek noslēpumā!”. Jautātas, vai kārtas numurs šovā būs svarīgs, jo iepriekšējā reizē meitenes uzstājās kā pēdējās, viņas pārliecināti atbild: “Dažādos konkursos esam uzstājušās gan kā pirmās, gan kā pēdējās un tas neko daudz nemaina un uztraukumu nemazina. Kā būs, tā būs!”.

Mēs zinām, ka būs labi, tāpēc svētdien plkst.20.20 slēgsim iekšā kanālu LNT un atbalstīsim mūsu meitenes!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri