18. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Doloresa, Aleksandrs

BK Valmiera izbraukumā pārliecinoši uzveic Baronu

Reģistrēties, lai varētu balsot

Svētdien, 9. martā Latvijas Basketbola līgas spēlē “BK Valmiera” izbraukumā ar 87:73 apspēlēja “Barons kvartāls”, gūstot deviņpadsmito uzvaru turnīrā. Valmieriešu rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Andrejs Gražulis. Līdz ar to valmierieši pārliecinoši ir uzveikuši baronus visās četrās šīs sezonas savstarpējās tikšanās reizēs, informē "BK Valmiera" sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists Emīls Ozerinskis.

Spēli valmierieši iesāka ar spiedienu uz groza apakšu, bieži izvirzot Gražuli uzbrukuma pozīcijās, kuras jaunākais “BK Valmiera” papildinājums veiksmīgi izmantoja. Pirmajā ceturtdaļā Gražulis guva 8 punktus, palīdzot pēc spēles pirmajām desmit minūtēm valmieriešiem atrasties vadībā ar 24:17. Otrās ceturtdaļas pirmajā pusē Kristaps Dārgais palielināja “BK Valmiera” pārsvaru līdz 10 punktiem. Rīdziniekiem izdevās starpību nedaudz samazināt, bet pirmā puslaika izskaņā seši Māra Ziediņa gūtie punkti un Jāņa Kaufmaņa caurgājiens, līdz ar puslaika beigu signālu, ļāva “BK Valmiera” puslaika pārtraukumā doties ar pārliecinošu vadību – 46:33.

Otro puslaiku ar precīzu trejaci atklāja Gražulis, palielinot “BK Valmiera” pārsvaru līdz +16.  Viesiem palielināt pārsvaru neizdevās, bet arī “Barons kvartāls” basketbolistiem neizdevās pietuvoties tuvāk par desmit punktiem. Trešo ceturtdaļu ar precīzu trīs punktu metienu noslēdz Ernests Kalve, rezultāts 65:50. Noslēdzošajā ceturksnī rīdzinieku centieni mainīt spēles likteni nebija sekmīgi. Gražulis turpināja sekmīgi apdraudēt pretinieku grozu, palīdzot “BK Valmiera” gūt uzvaru ar 87:73. Tādējādi ”BK Valmiera” izcīnīja ceturto uzvaru šajā sezonā savstarpējās spēlēs pret “Barons kvartāls”.

BK Valmiera” - ”Barons kvartāls” 87:73 (24:17, 22:16, 19:17, 22:23)
BK Valmiera”: Gražulis 19, Dārgais 17 (7ab), Kalve 12, Ziediņš 10, Kaufmanis 9, Amoliņš 7, Geks 7 (6ab), Gabrāns 6 (9rp), Krūmiņš.