25. Septembris, 2018
Vārda dienu svin: Rauls, Rodrigo

“BK Valmiera” gūst sesto LBL uzvaru pēc kārtas

Reģistrēties, lai varētu balsot

Svētdien, 8. decembrī Vara Krūmiņa trenētā “BK Valmiera” Latvijas Basketbola līgas spēlē izbraukumā ar 62:51 uzveica “Latvijas Universitāti”, izcīnot 11. uzvaru turnīrā. Valmieriešiem ar 16 punktiem rezultatīvākais spēlētājs bija Dāvis Geks.

Foto autors: Jānis Priedītis

Spēles pirmajās minūtēs līderos izvirzījās LU, bet pēc Jāņa Kaufmaņa trejača vadību pārņēma valmierieši (7:6), kuri vairs studentiem neļāva izvirzīties vadībā un līdz pirmās ceturtdaļas beigām panāca rezultātu 19:10. Otrā ceturkšņa sākumā LU basketbolistiem izdevās pietuvoties līdz -5, bet pateicoties Dāvja Geka rezultativitātei “BK Valmiera” pirmo puslaiku noslēdza ar pārliecinošu pārsvaru, 35:23.

Otro puslaiku LU basketbolisti iesāka ļoti aktīvi, samazinot rezultāta starpību līdz diviem punktiem. Tomēr Geka divi precīzie trejači pielika punktu LU izrāvienam un atgrieza vidzemniekiem drošu pārsvaru. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 48:36. Spēles noslēdzošajā daļā “Latvijas Universitāte” vaira nespēja nopietni apdraudēt valmieriešu vadību. Spēle noslēdzās ar Raimonda Gabrāna precīzo metienu līdz ar spēles beigu signālu. Līdz ar to “BK Valmiera” guva 11. panākumu LBL, rezultāts 62:51.

“BK Valmiera” - “Latvijas Universitāte” 62:51 (19:10, 16:13, 13:13, 14:15)

“BK Valmiera”: Geks 16, Iļjins 13 (9ab), Dārgais 9 (7ab), Kaufmanis 7, Amoliņš 7, Gabrāns 5 (7rp), Cipruss 5, Ziediņš, Elksnis, Saulītis.

“Latvijas Universitāte”: Eiduks 11, Lūsis 9 (8ab), Ošiņš 8 (7ab) Vītols 8, Darģis 7, Aizpurs 4 (12ab), Strazdiņš 2, Saknītis 2, Bikše, Zēbergs, Ginters.

Nākamo spēli “BK Valmiera” aizvadīs jau otrdien, kad savā laukumā Baltijas Basketbola līgas mačā tiksies ar BK “Jēkabpils”.