25. Septembris, 2018
Vārda dienu svin: Rauls, Rodrigo

"BK Valmiera” ar 3 punktiem piekāpjas “VEF Rīga”

Reģistrēties, lai varētu balsot

Otrdien, 4. martā Latvijas Basketbola līgas spēlē “BK Valmiera” ar rezultātu 67:70 piekāpās Latvijas čempionvienībai “VEF Rīga”. Valmieriešiem ar 17 punktiem rezultatīvākais bija Ernests Kalve, informē "BK Valmiera" sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists Emīls Ozerinskis.

“BK Valmiera” spēli iesāka bikli un rezultāts auga lēni. Pirmās ceturtdaļas ievadā mājinieki nokļuva iedzinējos ar 0:6. Vienīgos punktus ceturtdaļā valmierieši guva pēc Kalves un Gabrāna tālmetieniem, kas spēles pirmās desmit minūtes noslēdza ar rezultātu 9:14. Otrās ceturtdaļas sākumā “BK Valmiera” debitants Gražulis atzīmējās ar pirmajiem punktiem komandas sastāvā, realizējot trīs punktu metienu. Visu ceturksni valmierieši paļāvās uz tālmetienu precizitāti, pa reizei ar trejaci izcēlās Amoliņš, Kaufmanis un Gabrāns. Divas minūtes līdz pirmā puslaika beigām rezultāta starpība bija vien trīs punkti, bet puslaika izskaņā “VEF Rīga” guva vairākus bezatbildes grozus, nostādot mājiniekus iedzinējos ar 26:38.

Otrā puslaika ievadā rīdzinieki palielināja savu pārsvaru līdz 19 punktiem, bet “BK Valmiera” nesalūza. Kaufmaņa un Ziediņa rezultaīvie uzbrukumi palīdzēja valmieriešiem samazināt rezultāta starpību, pēc nospēlētām trīsdesmit minūtēm – 42:56. Izšķirošajā ceturtdaļā Kalves veiksmīgā spēle palīdzēja mājiniekiem strauji deldēt rezultāta starpību. Pusotru minūti pirms spēles pamatlaika beigām Gražulis ar trejaci samazināja rezultāta starpību līdz -4, bet Kaufmanim minūti pirms mača beigām izdevās samazināt starpību līdz diviem punktiem. Tomēr mača izskaņā valmieriešiem nedaudz nepaveicās (pa groza stīpu nolēkāja Gražuļa tālmetiens) un nācās piedzīvot zaudējumu ar 67:70.

BK Valmiera” – “VEF Rīga” 67:70 (9:14, 17:24, 18:18, 25:14)

BK Valmiera”: Kalve 17, Kaufmanis 14, Gabrāns 10, Ziediņš 9, Gražulis 6, Amoliņš 5, Dārgais 4, Saulītis 2, Elksnis, Geks, Krūmiņš.
VEF Rīga”: Robinsons 18, Janičenoks 14, Jahovičs 12, Jakovičs 5, Bērziņš 4, Iļjins 4, Nikss 4, Kuksiks 3, Polks 2, Strēlnieks, Pasečķiks.