13. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Jevgēņija, Jevgēņijs, Eižens

BK „ViA” studentu duelī pārāki par LSPA-2

Reģistrēties, lai varētu balsot

Trešdien, 6.novembrī, BK „Vidzemes Augstskola” devās izbraukuma spēlē, lai Studentu Basketbola līgas ietvaros tiktos ar Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijas otro komandu. Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Vidzemes Augstskolas studenti ar rezultātu 106:71. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Oto Grīnbergs ar 27 punktiem, savukārt, pretiniekiem aktīvākais punktu krājējs bija Raivo Redāls, viņa kontā 16 punkti un piecas atlēkušās bumbas.

Attēlā spēles rezultatīvākais spēlētājs Oto Grīnbergs, foto autors Artūrs Kaurovs

Spēles rezultātu atklāja mājinieki ar rezultatīvu uzbrukumu, uz to gan ātri atspēlējās Grīnbergs ar precīzu trīspunktu metienu. Vien pirmās spēles minūtes laukuma saimnieki spēja turēties līdzi „ViA” pārliecinošajam sniegumam.Valmierieši aktīvi saimniekoja pie pretinieku groza, un ceturtdaļu noslēdza ar 20 punktu pārsvaru, rezultāts 43:23.

Otrā ceturtdaļa iesākās mazrezultatīvi, komandas divas minūtes nespēja mainīt rezultātu, bet to izdevās pārtraukt Lišikam, kurš guva punktus zem groza un realizēja soda metienu.  Laukuma saimniekiem vien epizodiski izdevās gūt punktus, kamēr „ViA” spēlētāji ar kopīgiem spēkiem punktu pārsvaru palielināja. Rezultāts pēc pirmā puslaika, 71:37.

Trešo ceturtdaļu apņēmīgi iesāka LSPA studenti, gūstot desmit punktus pēc kārtas, tomēr tas spēles likteni nemainīja, „ViA” spēlētāji prata atspēlēties un līdera pozīciju noturēja. Pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts 89:60.

Pēdējās desmit minūtēs Redālam un Rozentālam izdevās realizēt trīspunktu metienus, uz ko „ViA” atbildēja gūstot 13 punktus pēc kārtas un noslēdzot spēli ar pārliecinošu uzvaru. Ar 35 punktu pārsvaru BK „Vidzemes Augstskola” izcīnīja uzvaru pār LSPA otro komandu, rezultāts 106:71.

BK „Vidzemes Augstskola” - Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija -2: 106:71

BK „Vidzemes Augstskola” : Grīnbergs 27+4rp, Lišiks 12+7ab, Kalniņš 12, Ābols 10, Kliests 9+5ab, Mihailovs 9+5ab, Pāže 8, Sanchez Sanchis 7, Kliesmets 5+8ab, Krišāns 5, Bērziņš 2

Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija -2: Redāls 16+5ab, Ronis 11+4rp, Lapiņš 8, Veispals 7+5ab, Rozentāls 7, Grabovkis 6+4ab, Ķēniņš 6, Lemiesis 5, Aleksejevs 2+6ab, Zaļmežs 2+5ab, Veics 1