15. Oktobris, 2018
Vārda dienu svin: Hedviga, Helvijs, Eda

BK „ViA” studenti gūst uzvaru pār Banku Augstskolu

Reģistrēties, lai varētu balsot

Otrdien, 19.novembrī, BK „Vidzemes Augstskola” Studentu Basketbola līgas ietvaros uzņēma Banku Augstskolas studentus, kurus pārspēja ar rezultātu 91:62. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Rinalds Mihailovs ar 24 punktiem.

Fotogrāfijas autors Artūrs Kaurovs, attēlā Rinalds Mihailovs

Jau spēles pirmajās minūtēs Mihailovam izdevās gūt astoņus punktus, viesi centās atspēlēties, tomēr laukuma saimnieki kopīgiem spēkiem punktu pārsvaru audzēja un ceturtdaļu noslēdza ar rezultātu 25:12. Otrajā ceturtdaļā Plūksna centās spēles gaitu mainīt, taču „ViA” studentu cīņasspars neļāva viesiem punktu pārsvaru mazināt. Pirmā puslaika pēdējā sekundē Eglītim izdevās realizēt tālmetienu un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 48:30.

Otrā puslaika sākumā Banku Augstskolas studenti atbildēja uz „ViA” gūtajiem punktiem, tomēr ar to bija par maz, lai mainītu spēles gaitu, pēc trešās ceturtdaļas rezultāts 71:52. Pēdējās desmit minūtēs laukuma saimnieki savu punktu pārsvaru palielināja. Bērziņš un Ābols punktus guva no tālās distances un spēli noslēdza ar pārliecinošu uzvaru, rezultāts 91:62.

Rinalds Mihailovs pēc spēles sniedza savu komentāru: „Uzvarējām ar 29 punktu pārsvaru. Jau no pašas spēles sākuma pārliecinoši spēlējām, vienīgi netikām līdzi aizsardzībā. Nevarējām pierast pie pretinieku uzbrukuma, bet beigās noturējām viņus līdz līmenim, kad iemesti tika 62 punkti, kas, manuprāt, ir labs rādītājs. Paši uzbrukumā nospēlējām precīzi, kas arī atspoguļojas rezultātā. Šovakar aizvadīju veiksmīgu spēli”.

BK „Vidzemes Augtskola”- Banku Augstskola: 91:62 (25-12, 23-18, 23-22, 20-10)

BK „Vidzemes Augtskola”: Mihailovs 24+4ab, Grīnbergs 14+10ab+6rp, Pāže 12, Ābols 9, Kliests 8, Eglītis 7+4ab+5rp, Kliesmets 5+5ab+6rp, Brauns 5+4ab, Bērziņš 5, Lišiks 2+4ab

Banku Augstskola: Vīksna 15+10ab, Plūksna 12, Kalniņš 11+5ab, Vaišļa 8+8ab, Krauja 8+5ab, Radziņš 4, Pureniņš 3, Veide