16. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Glorija, Banga

BK „ViA” piedzīvo zaudējumu draudzības spēlē pret Gruzijas komandu

Reģistrēties, lai varētu balsot

Otrdien, 14. janvārī BK „Vidzemes  Augstskola” draudzības spēlē tikās ar viesiem no Gruzijas, BC „Armia” komandu. Sīvā cīņā valmierieši piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 76:82. Par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Oto Grīnbergs ar 18 punktiem un  7 atlēkušajām bumbām.

Pirmajā ceturtdaļā BK „ViA” uzsāka spēli ar ātriem un veiksmīgiem uzbrukumiem, kas komandai ļāva izvirzīties vadībā un ceturtdaļas beigās sasniegt +5 punktus. Rezultāts pēc pirmās ceturtdaļas 28:23 BK „ViA” komandas labā.

Arī otrajā ceturtdaļā valmierieši izpildīja veiksmīgus tālmetienus un divu punktu metienus, neļaujot pretiniekiem izlīdzināt rezultātu. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 42:40.

Trešajā ceturtdaļā viesi parādīja gruzīnu temperamentu, kuru izraisīja abu komandu  divu spēlētāju nesaprašanās, kā rezultātā no abām komandām tika diskvalificēts pa vienam spēlētājam. Spēles gaitā BK „ViA” pārstāvji uzrādīja sliktāku metienu precizitāti, kas ļāva BC „Armia” izvirzīties vadībā un trešo ceturtdaļu noslēgt ar rezultātu 67:56 BC „Armia” komandas labā.

Noslēdzošajā ceturtdaļā BK „ViA” centās atgūt vadības grožus, taču neprecīzu metienu bija vairāk kā precīzu un neskatoties uz to, ka komanda samazināja pārsvaru, spēle tika zaudēta ar rezultātu 76:82.

„Visi spēlētāji acīmredzami garāki par mūsu komandas spēlētājiem un labais spēles sākums, kas tika novērots bija vērsts uz precīzajiem metieniem , ir skaidrs, ka spēles otrajā pusē metieni nekad nepadodas tik labi kā pirmajā spēles daļā, kā arī būsim godīgi gruzīnu spēlētāji ir vienu klasi augstāk par mums, bet uzskatu, ka komanda ir malači, labi cīnījās un nospēlēja, neatdeva tik vienkārši uzvaru pretinieku komandai,” atzina komandas galvenais treneris Roberts Zeile.

BK „Vidzemes Augstskola” BC „Armia” 76:82

BK „Vidzemes Augstskola”: Grīnbergs 18+7ab, Bergmanis  18, Rikveilis 12, Kliests 9+3ab, Millers 7+3ab, Brauns 4, Eglītis 4, Lišiks 2+3ab, Pāže 2.

BC "Armia": Boisa 14+9ab, Tsivcivadze 13+6ab+3rp, Smarabidze 12, Babiashvili 10 + 4ab, Cmachibaia 6, Kvetenadze 6, Berishvili 5+6ab+3rp, Toudjan 5+3ab, Cmachibaia 4+5ab, Shiolashvili 3, Sanashia 2, Sergenaia 2.