22. Septembris, 2018
Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris

BK „ViA” piedzīvo smagu zaudējumu pret „RSU”

Reģistrēties, lai varētu balsot

Pirmdien, 20.janvārī, LBL2 ietvaros, BK „Vidzemes Augstskola” piedzīvoja zaudējumu 54:91, izbraukuma spēlē tiekoties ar „Rīgas Stradiņa Universitātes” komandu. Rezultatīvākais spēlētājs BK „ViA” rindās – Normunds Lišiks ar izcīnītiem 13 punktiem.

Spēles rezultātu atklāja „RSU” komanda, izvirzoties vadībā ar +5. BK „ViA” centās atspēlēties, taču valmieriešus pārsteidza nesagatavotus „RSU” komandas spēlētājs Rihards Ginters, kurš ievērojami palielināja rezultāta starpību, gūstot piecus precīzus tālmetienus. Līdz ar to, pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 8:25.

2.ceturtdaļā turpināja dominēt „RSU” komanda, uzrādot labāku metienu precizitāti kā BK „ViA”. Pēc pirmā puslaika, rezultāts uz tablo vēstīja 22:52.

Pēc pārtraukuma, iesākot 3.ceturtdaļu, valmierieši uzrādīja labāku sniegumu kā pirmajā puslaikā, taču rīdzinieki, neskatoties uz 30 punktu pārsvaru, turpināja cīnīties un noturēt vadību. Rezultāts pēc 3.ceturtdaļas, 43:77.

Pēdējā ceturtdaļā abas komandas uzrādīja lielu neprecizitāti – trīs minūšu laikā netika gūti punkti nevienas komandas labā. Tomēr tas nemainīja spēles gaitu un „RSU” komanda noturēja iegūto pārsvaru. Spēle noslēdzās ar rezultātu 54:91.

Šīs dienas spēle ievadīja LBL2 2.posmu, kur BK „ViA” uzsāka cīņu par regulārā čempionāta 1.-10. vietu.

Šobrīd BK „ViA” ar izcīnītiem 12 punktiem atrodas 6.vietā, savukārt, „RSU” ar izcīnītiem 14 punktiem - 3.vietā.

Šobrīd, savainojumu dēļ, BK „ViA” komandai nevar palīdzēt spēlētāji Alejandro Sanchez Sanchis un Māris Millers.

BK „Vidzemes Augstskola”- „Rīgas Stradiņa Universitāte”: 54:91 (8-25, 14-27, 21-25, 11-14)

BK „Vidzemes Augstskola”: Lišiks 13, Zirnis 11+6ab, Kliesmets 10+4ab+4rp, Eglītis 8+5ab, Pāže 6+5ab, Mihailovs 3, Ābols 2, Brauns 1

„RSU”: Ginters 30+7ab+4pp, Šapovalovs 12+7ab, Kolbergs 11, Baško 10+7ab, Kalējs 8+9ab, Kravčuns 8+7ab, Upesleja 4+4ab, Ikstens 4+5rp, Ūdris 4