23. Septembris, 2018
Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

BK „ViA” pārtrauc zaudējumu sēriju

Reģistrēties, lai varētu balsot

Otrdien, 11.februārī, LBL2 ietvaros, BK „ViA” pārtrauca četru zaudējumu sēriju, stājoties pretī Pārdaugava/LU komandai. Valmierieši guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 85:63. Rezultatīvākais spēlētājs BK „ViA” rindās Nauris Rikveilis ar izcīnītu 21 punktu.

Rezultātu pirmajā puslaikā atklāja viesi no Rīgas, taču valmierieši ātri spēja atspēlēties un izvirzīties vadībā. Otrajā ceturtdaļā bija vērojama sīva, taču rezultatīva spēle, kur BK „ViA” palielināja savu pārsvaru par +19. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 49:30.

Otro puslaiku rezultatīvi iesāka Pārdaugava/LU komanda, kas arī labi strādāja aizsardzībā, tādejādi trīs minūšu laikā liedzot mājiniekiem gūt punktus. Tomēr pēdējā ceturtdaļā gūtie pieci precīzie tālmetieni pretinieku grozā, ievērojami palielināja BK „ViA” pārsvaru. Spēle noslēdzās ar rezultātu 85:63.

Naura Rikveiļa pēcspēles komentārs: Šodien uz laukuma biju pārsteidzoši ilgi. Izskrējos kārtīgi un pāris tālmetieni bija arī precīzi. Šovakar bija jūtama komandas spēle, daudz laidām bumbu apkārt, un nebija vērojama individuāla spēle. Cīnījāmies.

Komandas trenera Roberta Zeiles komentārs: Šovakar pretinieki bija vājāki. Spēlējām pret komandas fārmklubu un no pamatsastāva bija tikai trīs spēlētāji. Līdz ar to spēles rezultāts šoreiz ir likumsakarīgs.

Šobrīd BK „ViA” ar izcīnītiem 17 punktiem atrodas LBL2 tabulas 6.vietā, savukārt Pārdaugava /LU ar 18 punktiem – piektajā vietā.

BK „ViA” – Pārdaugava/LU: 85:63 (18-10, 31-20, 13-11, 23-22)

BK „Vidzemes Augstskola”: Rikveilis 21, Grīnbergs 19+5ab, Brauns 11+4ab+4rp, Eglītis 10+7ab, Bergmanis 7, Lišiks 4+9ab, Pāže 4, Millers 4, Mihailovs 3+4ab, Kliesmets 2

Pārdaugava/LU: Pavļiņš 18, Minājevs 9+7ab, Ceļapīters 7+6ab, Brants 7, Večens 6+6ab, Arcimovičs 5+4ab, Šaripo 4, Niedra 3, Šķipars 3, Dreimanis 1