17. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis

BK „ViA” pārliecinoši uzvar RTU studentu vienību

Reģistrēties, lai varētu balsot

Otrdien, 15.oktobrī, BK „Vidzemes Augtskola” Studentu Basketbola līgas ietvaros, savā laukumā uzņēma Rīgas Tehniskās Universitātes studentus. Šajā cīņā pārliecinošu uzvaru izcīnīja laukuma saimnieki ar rezultātu 94:74. Uzvarētāju rindās kā rezultatīvākais atzīmējās Kaspars Kalniņš ar 16 gūtiem punktiem, savukārt, pretiniekiem aktīvākais punktu krājējs bija Miķelis Pušilovs, viņa kontā 23 punkti un deviņas atlēkušās bumbas.

Attēlā Kaspars Kalniņš, autors Artūrs Kaurovs

Spēles rezultātu atklāja viesi, kuri pirmās spēles minūtes laukumā diktēja noteikumus. Kliesmets un Rikveilis, aizvadot rezultatīvus uzbrukumus punktu deficītu mazināja, tomēr viesus no līdera pozīcijas nespēja izsist. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 16:20.

Otrajā ceturtdaļā Vidzemes Augstskolas studenti parādīja īstu cīņas sparu, izvirzījās līdera pozīcijā un kopīgiem spēkiem krāja punktu pārsvaru. Pirmais puslaiks noslēdzās ar Kalniņa trīspunktu metienu, rezultāts 45:32.

Trešajā ceturtdaļā komandas punktus krāja līdzīgi. Zeltiņš un Pušilovs centās punktu deficītu mazināt, taču laukuma saimnieki savu pārsvaru prata nosargāt. Ceturtdaļu noslēdza Sanchez Sanchis precīzais tālmetiens, rezultāts 74:57.

Pēdējās desmit minūtēs viesi vēl centās situāciju uzlabot, taču Vidzemes Augstskolas studenti, savu līdzjutēju atbalstīti veda komandu pretī uzvarai. Spēle noslēdzās ar pārliecinošu BK „ViA” uzvaru, rezultāts 94:74.

Spēles rezultatīvākais spēlētājs Kaspars Kalniņš stāsta: „Bija periods, kad nevarēju uziet laukumā savas attieksmes dēļ, aprunājos ar treneri un savācu sevi rokās. Šovakar uzgāju laukumā pirmajā puslaikā un spēle aizgāja. Es jau pirms spēles jutu, ka šī būs mana spēle, jo jau iesildoties krita visi metieni. Domāju, ka nospēlējām labi, +20 ir labs rādītājs pret komandu, kuru pagājušajā sezonā nevarējām uzvarēt ne reizi. Manuprāt, šogad ir lielas cerības arī Studentu līgā sasniegt labākus rezultātus. Biju ļoti noilgojies pēc spēlēšanas. ”

BK „Vidzemes Augstskola” – Rīgas Tehniskā Universitāte: 94:74 (16-20, 29-12, 29-25, 20-17)

BK „Vidzemes Augstskola”: Kalniņš 16, Kliesmets 14, Kliests 12, Grīnbergs 8+6ab, Sanchez Sanchis 8, Pāže 7+5ab, Ābols 7, Mihailovs 7, Rikveilis 7, Lišiks 6+8ab, Eglītis 2

Rīgas Tehniskā Universitāte: Pušilovs 23+9ab, Zeltiņš +4ab, Bikovs 7, Avots 7, Ceplītis 5+4ab, Jasmanis 5, Jankovskis 3, Grigorjevs 3, Grabovskis 2+7rp