16. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Glorija, Banga

BK „ViA” izcīna uzvaru gada pirmajā mājas spēlē

Reģistrēties, lai varētu balsot

Piektdien, 17. janvārī, basketbola klubs „Vidzemes Augstskola” LBL2 ietvaros aizvadīja savu gada pirmo mājas spēli, stājoties pretī „RNS-D/Līvānu” komandai, kuru uzvarēja ar rezultātu 76:75. Rezultatīvākais spēlētājs BK „ViA” rindās bija Jānis Kliesmets ar gūtiem 25 punktiem, piecām atlekušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Jau pirmajās spēles minūtēs laukuma saimnieki guva sešu punktu pārsvaru pār viesiem, taču Līvānu komanda atbildi parādā nepalika un panāca valmieriešus, izlīdzinot rezultātu. Spēles gaitā abu komandu rezultāti pieauga pakāpeniski līdz brīdim, kad viesu komanda veica izrāvienu, atstājot „ViA” komandu iedzinēju lomā. Spēles pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:21.

Arī otrajā ceturtdaļā abu komandu rezultāti pieauga ļoti pakāpeniski līdz brīdim, kad pēdējās minūtēs iniciatīvu izrādīja Līvānu komanda, gūstot vien trīs punktu pārsvaru pār „ViA”. Laukuma saimnieki centās panākt latgaliešus, taču pūliņi bija veltīgi. Spēles otrā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 37:40.

Otrajā puslaikā abas komandas turpināja spraigi cīnīties, cenšoties iegūt vadības grožus savās rokās. Spēles trešajā ceturtdaļā Līvāni izrādīja lielāku iniciatīvu, tādējādi gūstot četru punktu pārsvaru pār mājiniekiem. Spēles trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 59:63, joprojām atstājot valmieriešus iedzinēju lomā.

Spēles pēdējās desmit minūtēs saspringtā cīņa turpinājās. Latgalieši tā arī līdz galam nespēja nostiprināt savu spēcīgo pozīciju, jo laukuma saimnieki intensīvi mina pretiniekiem uz pēdām. Lai gan spēles pēdējās minūtēs abu komandu rezultāts joprojām pieauga pakāpeniski, „ViA” veiksmīgās saspēles un trīspunktu metieni ļāva panākt viesus, izcīnot uzvaru ar rezultātu 76:75.

BK „Vidzemes Augstskola” – Līvāni: 76:75

BK „Vidzemes Augstskola”: Kliesmets 25+5ab+7rp, Bergmanis 14+6ab, Lišiks 11+3ab+3rp, Grīnbergs 8+11ab+3rp, Rikveilis 6, Sanchez Sanchis 5, Millers 3, Pāže 2+3ab, Kliests 2

„RNS-D/Līvāni”: Norkārklis 21, Celmiņš 19+9ab+3rp, Ķikuts 18+8ab+3rp, Bučs 12+8ab, Bērziņš 3+9ab+9rp