21. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Andis, Zeltīte

BK „ViA” ar 30 punktu pārsvaru pārspēj Rīdzene/Turība

Reģistrēties, lai varētu balsot

Piektdien, 11.oktobrī, BK „Vidzemes Augstskola” LBL2 ietvaros, savā laukumā uzņēma Rīdzene/Turība komandu. Laukuma saimnieki visas spēles garumā stiprināja savu līdera pozīciju un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 97:67. Uzvarētāju rindās kā rezultatīvākais atzīmējās Oto Grīnbergs ar 23 gūtiem punktiem un piecām atlēkušajām bumbām, savukārt, pretiniekiem aktīvākais punktu krājējs bija Rihards Adiņš, viņa kontā 18 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Foto autors Artūrs Kaurovs, attēlā BK "Vidzemes Augstskola"

Spēles rezultātu atklāja laukuma saimnieki, pirmās minūtes komandas rezultātu audzēja līdzīgi, tomēr drīz vien „ViA” spēlētājiem izdevās izvirzīt savu komandu līderpozīcijā. Adiņš, Priednieks un Krūms gūstot punktus centās atspēlēties no punktu deficīta, tomēr „ViA” punktu pārsvaru prata nosargāt, rezultāts pēc pirmās ceturtdaļas 25:19.

Otro ceturtdaļu rezultatīvi ievadīja Kliests, gūstot septiņus punktus pēc kārtas, pretiniekiem šajās desmit minūtēs izdevās gūt vien desmit punktus, kas laukuma saimniekiem ļāva palielināt punktu pārsvaru. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 48:29, „ViA” +19.

Otrajā puslaikā spēles gaita nemainījās, lai gan Rīdzene/Turība spēlētāji gūstot punktus deficītu mazināja, mājinieki prata atspēlēties un līdz spēles beigām punktu pārsvars sasniedza atzīmi 30. Spēle noslēdzās ar pārliecinošu BK „Vidzemes Augstskola” uzvaru, rezultāts 97:67.

Spēles rezultatīvākais spēlētājs Oto Grīnbergs pēc spēles atzina: „Pēc vakardienas treniņa radās šaubas vai šodien nospēlēsim ar pietiekami lielu atdevi, bet nospēlējām. Liels prieks par maiņas spēlētājiem, tad, kad viņi uznāca laukumā mūsu intensitāte nekritās, un tāpēc mēs šovakar uzvarējām par 30 punktiem. Paldies.”

BK „Vidzemes Augstskola” – Rīdzene/Turība: 97:67 (25-19, 23-10, 22-17, 27-21)

BK „Vidzemes Augstskola”: Grīnbergs 23+5ab,  Kliests 13, Lišiks 12+4ab, Eglītis 11, Rikveilis 9+5ab+4rp, Ābols 7, Millers 6, Mihailovs 5, Kliesmets 5, Pāže 4, Zirnis 2+7ab

Rīdzene/Turība: Adiņš 18+11ab, Priednieks 16, Krūms 11+4ab, Uškāns 8, Gertsons 6, Rogovskis 5+4ab, Sokolovs 3