27. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tālrīts, Gustavs, Gusts

Bezmaksas konsultācija un nodokļu pārmaksas summas aprēķins katram Latvijas iedzīvotājam, kurš strādājis ārzemēs!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

 

Firma Eutaxback.com, kas nodarbojas ar nodokļu pārmaksas atgriešanu no ārzemēm, sāk savu pirmo informatīvo tūri, kas notiks septiņās Latvijas pilsētās: Valmierā 6.nov., Ventspilī 13.nov., Liepājā 14.nov., Jēkabpilī 20.nov., Daugavpilī, Jelgavā un Rēzeknē veiksmīgi norisinājās.

 

Bezmaksas konsultācija un nodokļu pārmaksas summas aprēķins katram Latvijas iedzīvotājam, kurš strādājis ārzemēs!

Par nodokļu pārmaksas atgriešanu no ārzemēm ir neskaitāmi mīti! Latvijas iedzīvotāji pat nenojauš, ka ir iespēja pilnīgi legāli atgūt savus pārmaksātos nodokļus. Informatīvā tūre speciāli organizēta visiem tiem, kas maksājuši nodokļus ārzemēs un vēlas uzzināt visu patiesību par nodokļu pārmaksas atgriešanu. Ik gadu firma Eutaxback.com iesniedz tūkstošiem nodokļu deklarāciju un saviem klientiem atgriež pārmaksāto nodokļu summas, kas mērāmas miljonos. Neapšaubāmi, ka vislabāk par Eiropas nodokļiem zina profesionāļi Eutaxback.com menedžeri.

Kas jādara, ja jūs vēl neesat atgriezuši nodokļu pārmaksu? Par laimi, apmeklējot informatīvo tūri savā pilsētā, jūs saņemsiet bezmaksas konsultāciju nodokļu jautājumos un uzzināsiet aptuveno nodokļu pārmaksas summu.

Lielisks piedāvājums gaida arī tos, kam nav nepieciešamo dokumentu nodokļu pieteikuma iesniegšanai. Visiem, kas iesniegs pieteikumu informatīvās tūres laikā, dokumentu atjaunošanas pakalpojums būs bezmaksas.

Valmierā tikšanās notiks trešdien, 6. novembrī, no plkst. 14.00 līdz 18.00 viesnīcā «Wolmar» Konferenču zālē, adrese Tērbatas iela 16a. Bezmaksas ieeja!

Reģistrēties un saņemt papildus informāciju var pa bezmaksas tālruni 80000182.

Brīnumaini nesavtīgās rūpes

Pārsteidzošas ir tās rūpes, kādas par uz ārzemēm peļņā aizbraukušajiem izrāda ne tikai šādas firmas, bet nu aju arī dažādas sabiedriskās organizācijas un par deputāti. Ka tikai tur nopelnījušajiem nav kāds lats vai eiro jāiemaksā nodokļos Latvijā utt!! Lai gan šādi nodokļui varētu būt pat lielāki, jo tepat latvijā, par valsts budzēta līdzekļiem šie peļņā braucēji gan skolās valodas apguva, gan arī profesijas mācījās. Viņi visi faktisk iir šīs valsts parādnieki.
Taču, ja firma Eutaxback.com, tik pat nesavatīgi sniegtu arī bezmaksas konsultācijas, palīdzētu pareizāk aprēķināt mnodokļu maksājumus arī Latvijas zemniekiem, mazajiem uzņēmējiem, iespējams, ka daudziem nemaz nevajadzētu doties uz ārzemēm piepelnīties.
Aplam aizdomīga ir sāda rūpēšanās tieši par ārzemēs strādājušajiem.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri