19. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Verners, Muntis

Bērnus un jauniešus pulcē «Rūjas dadzis»

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kad «Liesma» 15. augusta rītā ieradās Jeru pagasta Endzeles muižā, kurā vairākas vasaras notiek Rūjienas novada pašvaldības un tās Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra rīkotā vasaras nometne «Rūjas dadzis», tās dalībnieki ir tikko cēlušies, lai no  muižas dārzā uzceltās telšu pilsētiņas dotos brokastīs. Drīz vien visapkārt rīta klusumu nomaina bērnu smiekli un kņada. Tā kā «Liesma» vairāku gadu garumā ir bijusi aculieciniece šīs nometnes aktivitātēm gan sākotnē bijušajā Rūjas skolā, gan vēlāk Endzeles muižā, uzreiz ir skaidrs, ka tik daudz bērnu nometnē laikam gan ir pirmoreiz. Vai tā? Un kā gan ar tik kuplu, vienmēr darboties alkstošo pulku var tikt galā? To stadionā mirkli pirms komandu spēlēm vaicājām šīs nometnes idejas autorei, jauniešu centra vadītājai DAINAI ROZEI.

Bērnus un jauniešus pulcē «Rūjas dadzis»

Viņa mūs labprāt iepazīstināja ar «Rūjas dadzi 2019»: «Šoreiz nometni atklājām zīmīgā datumā 12. augustā, Starptautiskajā jaunatnes dienā. Nometne ilgs nedēļu. Pirmā diena un pirmo nopietno pārbaudījumu sagādāja šīs puses pēdējā laika lielākās lietus gāzes. Labi, ka bijām jau paspējuši uzbūvēt teltis! Jā, šoreiz esam bagāti, jo nometnē ir 40 bērni un jaunieši, plus vēl 13 brīvprātīgie un pieaugušie. Pienākumi sadalīti tā, lai katrā grupā būtu nometnes mamma – pieaugušais atbildīgais par  uzticētajiem bērniem, ir arī nometnes māsas un brāļi – mūsu brīvprātīgie jaunieši vecumā no 14 līdz 18 gadiem.

RĪTS NOMETNĒ. Tas sākas ar ierindu, kurā mazākie no savām nometnes māsām un  brāļiem saņem kārtējās dienas uzdevumus un darbus. Ārijas Romanovskas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
22. Augusts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri