19. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna

Bērnu nometnē Valmierā, iespējams ar pārtiku, saindējušies 18 bērni

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Otrdien un trešdien mediķu palīdzība bijusi nepieciešama vairākiem bērniem kādā bērnu nometnē Valmierā; bērniem bija slikta dūša, vemšana, sākotnējās aizdomas ir par iespējamu saindēšanos ar pārtiku, ziņo aģentūra BNS, atsaucoties uz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) informāciju.

Bērnu nometnē Valmierā, iespējams ar pārtiku, saindējušies 18 bērni

Pēc Slimību kontroles un profilakses centra (SPKC) jaunākajiem datiem, sasirgušo bērns skaits divās dienās ir 18 bērnu, katrā dienā palīdzība sniegta astoņiem bērniem.

NMPD sabiedrisko attiecību pārstāve Inga Vītola aģentūrai BNS stāstīja, ka trešdien pieciem bērniem, kuriem ir vemšana un slikta dūša, ir astoņi gadi, savukārt diviem - deviņi gadi.

Arī Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saņēmis ziņas par aizdomām, ka bērni, iespējams, saindējušies ar pārtikas produktiem, tādēļ šobrīd notiek pārbaude kafejnīcā, kas nodrošināja bērnu barošanu. PVD nav konstatējusi higiēnas pasākumu pārkāpumus, savukārt ir atklātas neatbilstības tehnoloģiskā procesa ievērošanā - ēdiena sagatavošanā un produktu izsekojamībā.

Arī SPKC veic pārbaudi. Visticamāk skaidrība, vai vainojams varētu būt vīruss vai saindēšanās, būs rīt no rīta, ziņo BNS.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri