Beitar izskolo valmieriešus

- 13.Februāris, 2018

Kārtu līdz Latvijas telpu futbola asociācijas Optibet virslīgas turnīra pirmā posma beigām VALMIERA GLASS VIA svētdienas pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskajā centrā atzina pieredzējušo FK Beitar meistaru pārākumu — 1:7 (1:2).

Pirmajā puslaikā gan nekas neliecināja par šīs spēles sekojošo iznākumu — varianti bija abām komandām, darbs bija abiem vārtsargiem abos laukuma galos. Spēles rezultātu 11. minūtē atklāja baltkrievs Dmitrijs Kuzmins, kad, neviena nepiesegts, pie tālā vārtu staba iebakstīja bumbu Matīsa Kučinska sargātajos vārtos. Rezultātu pēc standartsituācijas izspēles ļoti līdzīgā stilā kā pretinieki 14. minūtē līdzsvaroja Kaspars Bacis. 40 sekundes vēlāk tieši Kaspars diemžēl kļūdījās piespēlē, kuru pārtvēra pretinieki un noveda līdz vārtu guvumam: atzīmējās Artūrs Kuļešovs — 1:2.

Otrā puslaika trešajā minūtē trešos vārtus Beitar labā guva ilggadējais Latvijas izlases spēlētājs Andrejs Šustrovs. Vēl pēc piecām minūtēm pēc kārtējās mājinieku kļūdas ceturto golu iesita Vadims Atamaņukovs. Beitar lavīna pār virslīgas debitantu galvām vēlās visu atlikušo puslaiku. Līdz spēles fināla svilpei viesi guva vēl trīs vārtus — Igors Lapkovskis, un pa reizei vēlreiz Šustrovs un Atamaņukovs — 1:7. Šī noteikti bija viena no vājākajām sezonas spēlēm mūsu futbolistu izpildījumā (arī abu pirmajā tikšanās reizē viesos tika piedzīvota sagrāve — 1:5), tai pašā laikā jāņem vērā, ka pretiniekos nomināli bija otra spēcīgākā telpu futbola komanda valstī. Par šo godu gan viņi vēl sīvi spēkojas ar rēzekniešiem. Un tieši šajā cīņā noskaidrosies valmieriešu pretinieks otrā posma izslēgšanas spēlēs.

VALMIERA GLASS VIA šajā spēlē spēlēja: Kučinskis, Mačulāns, Bērziņš, Zvirbulis, Rutks, Lūsiņš, A. Jaunzems, Veinbergs, V. Jaunzems, Nazarovs, Taulavičus, Veidemanis, Bacis, Koļesņikovs.

Pirmā posma pēdējā spēlē mūsu futbolisti šosvētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā pl. 19 tiksies ar FK Raba.

VIENS NO SEPTIŅIEM. Pēc otro vārtu guvuma to autors Dmitrijs Kuzmins, vārtsargs Matīss Kučinskis un pārējie valmierieši.