26. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Beigusies deju sezona

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Deju un fitnesa centrā «Kustību bāze» lieli un mazi apguvuši kustību prieku un deju soļus.

Beigusies deju sezona

Estrādē pie Valmieras sākumskolas notika «Kustību bāzes» deju sezonas noslēguma koncerts. Dejotāji bija sagatavojuši priekšnesumus, lai atrādītu, ko ir iemācījušies otrā pusgada laikā. Skatītāju rindas aizpildīja pašu dejotāju vecāki, draugi un radi. Pasākumā bija iespēja redzēt ne tikai treneru mācītās horeogrāfijas, bet arī pašu dejotāju radītas dejas.

Rūdolfs, kuram šis bija otrais deju sezonas noslēgums, stāstīja: viņš dejo tāpēc, ka deju grīda ir vieta, kur viņš var būt pats un izpaust emocijas, neizmantojot vārdus.

Par «Kustību bāzi» Rūdolfs saka: «Kopš pirmā treniņa iemīlēju šo vietu. Šeit vienmēr jūtos gaidīts. Tu jūti piederības sajūtu, un šķiet, ka visi cilvēki, kuri šeit atrodas, ir dzīvesprieka un harizmas pilni.» Savukārt Elīza, kura, uzsākot skolas gaitas 1. klasē, sāka apmeklēt arī deju treniņus, stāsta, ka ļoti iepaticies dejot un viņa vairs nespēj būt mierīga, kad dzird mūziku.

«Kustību bāze» ir deju un fitnesa centrs, kurā ik dienu mīt kustība un darbojas gan lieli, gan mazi. Nodarbību klāsts ir dažāds, un katram ir iespēja atrast sev piemērotāko — hip hop dejas, zumbu, Pound fitnesu, MommyFit nodarbības, kas organizētas māmiņām ar mazuļiem, un citus treniņus. Lai gan deju sezona ir noslēgusies, arī vasarā ir iespēja kustēties — «Kustību bāzē» notiek dažādas nodarbības, tāpat bērniem un jauniešiem jūnijā ir iespēja apmeklēt deju un radošas nodarbības vairāku dienu garumā.

Septembrī, atsākoties jaunajam mācību gadam, atkal tiks aicināti jauni dejotgribētāji, tāpat  katrs interesents tiek mudināts pievienoties nodarbībām arī vasaras sezonā, atlicinot laiku kustību priekam un saturīgi pavadot garās skolēnu brīvdienas.

KUPLĀ SKAITĀ bērni un jaunieši apmeklējuši «Kustību bāzes» nodarbības. Daudzi turpinās būt aktīvi arī rudenī.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri