19. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Nils, Viktors

Baltijas Starptautiskajā vasaras skolā mācīs stratēģisko komunikāciju

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Viens no tematiem, kuram pievērsīsies Baltijas Starptautiskā vasaras skola (BISS), būs stratēģiskās komunikācijas apguve. Ekspertu vadībā studenti iegūtās zināšanas liks lietā praktiskajās nodarbībās.

Baltijas Starptautiskajā vasaras skolā mācīs stratēģisko komunikāciju

Vasaras skolas mērķis ir sniegt praktiskas iemaņas studentiem, kuri vēlas uzlabot spēju risināt dezinformācijas jautājumus un veidot komunikācijas kampaņas starptautisko attiecību jomā.

Gatis Krūmiņš, Vidzemes Augstskolas rektors, uzsver, ka mūsdienās ir aizvien svarīgāk pētīt veidus, kā organizācijas, institūcijas un valdības veido stratēģisko komunikāciju un kādu lomu komunikācija spēlē politikas uztveres veidošanā: «Lai mediju un komunikācijas studenti to darītu, viņiem ir nepieciešamas atbilstošas praktiskās iemaņas, ko vēlāk likt lietā profesionālajā dzīvē.»

BISS ir tradicionāla vasaras izglītības programma, kas šogad Vidzemes Augstskolā norisināsies no 19. līdz 30. jūnijam. Pieteikties Valsts izglītības attīstības aģentūras nodrošinātajām stipendijām iespējams līdz 4. maijam ViA mājaslapā.

Stratēģiskās komunikācijas eksperti Jānis Rungulis un Anneli Kimbere no Eiropas Ārējās darbības dienesta (ĒĀDD) stratēģiskās komunikācijas uzdevumu vienības uzstāsies kā galvenie runātāji, kā arī vadīs praktiskas nodarbības, kurās viņi pievērsīsies stratēģiskajai komunikācijai un stāstīs piemērus no savas darba pieredzes. ĒĀDD stratēģiskās komunikācijas vienība izveidota 2015. gada beigās, lai uzlabotu komunikāciju par Eiropas Savienības Austrumu partnerības politiku, stiprinātu mediju vidi Austrumu kaimiņvalstīs un uzlabotu ES spēju prognozēt, risināt un reaģēt uz dezinformāciju.

Vidzemes Augstskola BISS 2018 rīko sadarbībā ar Valsts izglītības  attīstības aģentūru, Baltijas jūras valstu padomi, ASV vēstniecību Latvijā, Minesotas Universitāti un Valmieras pašvaldību.

Baltijas Starptautiskajā vasaras skolā jaunieši varēs apgūt vērtīgas zināšanas par stratēģisko vadību. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
2. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri