20. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Anda, Andīna

Badmintonistu pirmais starts šajā sezonā

Reģistrēties, lai varētu balsot

14.septembrī Ķekavas novada Baložos notika Baložu pilsētas un RTU atklātās meistarsacīkstes badmintonā vienspēlēs visās vecuma grupās, bet dubultspēlēs visas vecuma grupas spēlēja kopā. Sacensībās ļoti veiksmīgi startēja Valmieras BSS badmintonisti.

U-11 grupā, spēlējot kopā ar gadu vecākām meitenēm, 2.vietu izcīnīja Beatrise Jaunīte, savukārt U-13 grupā uzvaru izcīnīja Gustavs Ankravs. U-15 grupas vienspēlēs nepārspētas bija VBSS sportistes Una Berga un Evelīna Rullere, kuru savstarpējā dueļi par zelta medaļu pārāka bija Una Berga. Dubultspēlēs meitenes izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties U-17 grupas meitenēm. Dubultuzvaru puišu U-15 grupā izcīnīja VBSS sportisti Artūrs Ķelpe un Mairis Loiko. Fināla cīņā spēcīgāks izrādījās Artūrs Ķelpe. Puiši dubultspēlēs ieguva 3.vietu.  Savukārt jauktajās divspēlēs uzvaras laurus plūca Mairis Loiko un Danute Sēne. Jāatzīmē, ka Danutei bronzas medaļa vienspēlēs, kā arī meiteņu dubultspēlēs (pārī ar Danielu Langinu). U-17 grupā nepārspēta palika Sanda Viskanta.

Sacensību laureāti ieguva individuālas balvas, diplomus un medaļas.