16. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Daiga, Dinija

Autortiesības

Portāla īpašnieks ir SIA «Imanta info». Tā nodarbojas ar izdevējdarbību un reklāmas pakalpojumiem, ir izdevusi vairākas grāmatas, līdz 2004. gadam bija līdzīpašniece Valmieras TV un līdz 2005. gada 1. jūnijam bija vietējā radio «Imanta» veidotāja. SIA «Imanta info» ir Ziemeļvidzemes reģiona laikraksta «Liesma» izdevējs, kā arī Latvijas Preses izdevēju asociācijas biedrs.

Portāls www.eliesma.lv ir jauns un daudzpusīgs interneta resurss vidzemniekiem un visiem tiem, kas interesējas par novada aktualitātēm.

Portāls piedāvā ieskatu Vidzemes novada aktualitātēs - daudzpusīgu ziņu, fotogaleriju un viedokļu klāstu.

Ikviens var lietot portālu kā avīzi, jo šeit daļēji publicējam arī laikraksta «Liesma» rakstus. Taču portālā atrodama daudz plašāks informācijas klāsts, pateicoties citiem resursiem, dažādām iestādēm un sabiedrības interešu grupām. Turklāt ikviens ziņu lasītājs var kļūt arī par to veidotāju, iesūtot informāciju, komentējot rakstus un veidojot fotogalerijas.

Portāls piedāvā reklāmdevējiem plašas reklamēšanās iespējas izvietojot banerus un publicējot reklāmrakstus. Ikvienam portāla lietotājam tiek piedāvāta iespēja ievietot paziņojumu sludinājumu sadaļā.

Jaunais portāls www.eliesma.lv joprojām ir izstrādes stadijā. Joprojām strādājam pie tā pilnveides. Būsim pateicīgi saņemt jūsu atsauksmes par portālu un ierosinājumus tā satura un funkcionalitātes uzlabošanā.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri