Sanita Novožilova

Vakarskolā gada sākums ir rosīgs

23.Septembris, 2015
Izglītība
Laikrakstā

Uzdrīkstēties, piedalīties, iesaistīties, sadarboties – šie vārdi raksturo Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienības vakara (maiņu) vidusskolas pirmo septembra nedēļu, kad jaunieši nevis mācās klasē, bet piedalās adaptācijas nedēļas pasākumos. Šogad, lai realizētu šo mērķi, skolā tika izstrādāts un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā iesniegts projekts «Mēs to varam!». Projekts apstiprināts un īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Kādā vidē dzīvosim — par to atbildīgi visi

2.Jūnijs, 2015
Izglītība
Laikrakstā

 

Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienībā vakara (maiņu) vidusskolā notika projekta «Skola — mūsu radošās mājas» trešā un pēdējā aktivitāte — košumkrūmu stādīšana pie Rāts upītes 2. vidusskolas teritorijā.

 

Skola — mūsu radošās mājas

13.Aprīlis, 2015
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušā gada rudenī Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienība vakara (maiņu) vidusskola pieteicās Valmieras novada fonda rīkotajā projektu konkursā «Sev, tev, novadam» un ieguva ziedotāju atbalstu savam projektam «Skola — mūsu radošās mājas». Projekta mērķis ir attīstīt jauniešiem, īpaši no sociālā riska grupas, dažādas dzīves prasmes un iemaņas, kā arī veicināt jauniešu radošumu un pašizpausmi dažāda veida nodarbībās.

Ziemas radošās darbnīcas

2.Februāris, 2015
Izglītība
Laikrakstā

29. janvārī Valmieras vakara (maiņu) vidusskolas skolēniem mācību diena bija nedaudz atšķirīga, jo skolā notika Valmieras novada fonda atbalstītā projekta «Skola — mūsu radošās mājas» pirmā aktivitāte — Ziemas radošās darbnīcas.

Saņemt enerģijas lādiņu mācībām

10.Septembris, 2014
Izglītība
Laikrakstā

Ir nedaudz dzestrs, bet saulains un skaists septembra rīts. Bērni un jaunieši dodas uz skolu, lai atsāktu mācības. Arī Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienības vakara (maiņu) vidusskolas izglītojamie, taču mūsu kolektīvā pirmā septembra nedēļa tradicionāli aizrit nedaudz citādi — arī mēs mācāmies, taču ne šī vārda pierastajā nozīmē.