26. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Augstprātības bargā cena

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Augstprātības bargā cena

Nervozitāte un nagu graušana atsākas tajā mūsu, žurnālistu, cunftes daļā, kas paštaisni uzskata sevi esam daudz pareizāku par citiem «klaviatūras dauzītājiem». Interesanti, kurā brīdī viņi pilnībā ļausies izmisumam un pavisam atklāti sāks lamāt «stulbo tautu»? Pagaidām šīs grēmas jādzird tikai pa kaktiem.

Čiks vien ir sanācis no kārtējiem gaišajiem spēkiem latvju politikā — tiem, kam 6. oktobrī vajadzēja kā jaunai slotai no valsts varas pilnībā izmēzt «Lemberga pakalpiņus». Partijas Par! vai citu politikas «jauno projektu» darināšanā un spēcināšanā savu artavu ieguldīja arī kādreiz varenās «patiesības ministres» Sarmītes Ēlertes jūsmīgie mācekļi un sekotāji, kuri pulcējas Latvijas Žurnālistu asociācijā. Diemžēl «sorosisma ciltsmāte» viņos iepotēja ne tikai ideālismu, bet arī savu neizārstējami pašiznīcinošo augstprātību.

Kolēģu riebumu un izmisumu var (un pat vajag) saprast: tika ieguldīts liels darbs, lai radītu uzticamo cilvēku tīklojumu un nosargātu sabiedriskos medijus kā savu cīņas ieroci — nevis ļautu to valdībai pārvērst par oficiozu ruporu. Raidījumā De facto un žurnālā Ir enerģiski — arvien no jauna, neļaujot ne mirkli miera sev un auditorijai — tika atmaskoti, kritizēti un izsmieti valdošo partiju līderi, ministri, deputāti.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri