13. Decembris, 2018
Vārda dienu svin: Veldze, Lūcija

Augļotāju visatļautības varā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Augļotāju visatļautības varā

Drillēt vienu un to pašu plati, protams, nav labākais, ko lasītājiem var sniegt žurnālists, — to apzinos, bet, ja runa ir par augoni (augļotāju jeb ātro kredītu izskatā), kas joprojām kopš krīzes laikiem turpina plosīt mūsu zemi, tad esmu gatavs atkārtoties kaut līdz nelabumam.

Pirms kādiem gadiem pieciem lēcām no krēsliem, bļaudami: «ko viņi atļaujas, līzdami sportā?», bet tagad jau sen ar to esam klusi samierinājušies — reti kura nopietna sporta virzība Latvijā norit bez šo gādības. Un ne tikai sporta, arī kultūras pasākumi, sociālās kampaņas, iemīļoti TV šovi utt. nu jau nav iedomājami bez kāda no šī plaukstošā biznesa pārstāvja atbalsta. Visbiežāk norijam krupi, uzzinot, kas par visu maksājis, un ne jau viņu dēļ tāpēc pagriezīsim muguru kādam tautā iemīļotam māksliniekam vai olimpiskajam čempionam, nu nē — paburkšķēsim un turpināsim apbrīnot.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
30. Novembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Raivo

Nevaru saprast, kādēļ reklāma tiek jaukta ar visatļautību. Kā cilvēki dzīvoja pirms tam, kad nebija tādi mikro aizdevēji? Neviens taču ar varu neliedz aizņemties un arī nespiež to darīt. Ja nauda nav un nevar atmaksāt, neņem. Tagad sanāk, paši paņem un tad kliedz, ka aizdevēji vainīgi, bet kādēļ nekliedza pirms aizņēmās. Kur ir loģika? Paskatījos internetā - ka tādi aizdevēji Latvijā ir jau vairāki desmiti. Varbūt nākamajās publikācijās intervējiet cilvēkus, kas ir paņēmuši un pajautājiet, kādēļ viņi ņem. Skaidrs, ka nauda pietrūkst, lai kaut ko nopirktu vai samaksātu, bet, ko darītu, ja šādi kreditori vispār nebūtu. Pirms 20 gadiem taču nebija un arī PSRS laikos vai pirmās Lavijas laikā nebija. Ok, bija Rīgas lombards, bet tas arī viss.

Valmierietis

Jā Raivo..es dažus šos ļautiņus zinu..viņi sakās padomus pat Valdībai ekonomikā un finansēs un jebkuram gatavi dot, bet paši? .... aber man patīk šo reklāmu beigu frāze "izvērtējiet Jūsu iespējas atmaksāt aizdevumu..."...nu kā saka teksts līgumā..."bez viltus un maldiem...", jo mazliet apšaubu šo personu spēju rēķināt un spriest.... bet redzot atskaites - biznes zeļošs un augošs, un nevajag muldēt, ka tas dēļ izdzīvošanas, jo lauvas tiesa preču ko iegādājas nav ne tuvu pie pirmās nepieciešamības vai "izdzīvošanas" precēm....

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Partneri