20. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Attīstās florbols un pavisam jauni sporta veidi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Naukšēnu novada sporta dzīves organizatoram GUNDARAM PUTNIŅAM jaunu ideju netrūkst, un citādi nemaz nevar būt, jo sports ir Gundara sirdslieta. Arī šobrīd viņa pārraudzībā notiek vairāki pasākumi.

Attīstās florbols un pavisam jauni sporta veidi

— 11. janvārī trešo sezonu uzsāka florbola entuziastu turnīrs, kurā šogad startē 6 komandas no Kocēniem, Valmieras, Rūjienas un Naukšēniem. Ir liels prieks, ka par florbolu interesējas ne tikai paši spēlētāji, bet arī atbalstītāju loka netrūkst, jo katru ceturtdienu Naukšēnu sporta hallē tribīnes ir pilnas. Turnīrā tiks izspēlēti divi riņķi, katrai komandai ar katru tiekoties divas reizes, taču izšķirošā diena būs kāda no marta brīvdienām, kad tiks noskaidroti trešās sezonas čempioni, kā arī pārējo vietu ieguvēji. Patlaban līderi ir Kocēnu florbolisti ar ļoti spēcīgu sastāvu, kurā atbilstoši nolikumam spēlē virslīgas jaunieši.

Kocēnos jau sesto gadu norisinās florbola turnīrs Kocēnu čempionāts, kurā jau no pašiem pirmsākumiem startē arī Naukšēnu komanda. Patlaban naukšēnieši no 14 komandām atrodas pirmajā vietā, taču vēl regulārajā čempionātā atlikušas divas spēles, kuras jāuzvar, lai šo vietu saglabātu. Tomēr neatkarīgi no tā, kā beigsies regulārais čempionāts, visas svarīgākās izslēgšanas spēles ir vēl tikai priekšā.

Kā jau līdz šim, arī šogad, sastādot gada sporta plānu Naukšēnos, uzmanība tiek vērsta nevis uz dažiem sporta veidiem, bet gan uz dažādību, lai katrs sportot gribētājs varētu atrast tieši sev piemēroto. Plānotie pasākumi Naukšēnos — Florbola entuziastu turnīrs, florbola turnīrs 3x3, Naukšēnu balvas izcīņa volejbolā, novusa turnīrs dubultspēlēs vairākos posmos, galda tenisa turnīri, spikeball turnīrs, brauciens uz disku golfu, Ķoņu kalna skrējiens, pludmales volejbols sešos posmos, futbola turnīrs, mamanet turnīrs, airsofts, peintbols, archery tags, kā arī ziemas sporta veidi, ja laika apstākļi to ļaus. Noteikti tas nebūs viss, jo saplānot pasākumus gadu uz priekšu nav tik viegli, un nereti pasākumi nāk klāt, redzot kādu labu ideju internetā vai smeļoties idejas no citiem novadiem.

17. februārī Naukšēnos sadarbībā ar Latvijas Krosmintona federāciju norisināsies atklāta iepazīšanās nodarbība krosmintonā, ko agrāk sauca par spīdmintonu. Krosmintons ir rakešu sporta veids, kur apvienotas labākās īpašības no tenisa, skvoša un badmintona. Tas ir individuāls sporta veids, kur sacensības notiek vienspēlēs — divi pretinieki sacenšas viens pret otru — vai dubultspēlēs — divas komandas (katrā pa diviem spēlētājiem) sacenšas viena pret otru. Sacensības tiek organizētas dažādās vecuma grupās, dubultspēlēs arī dažādās kombinācijās (vīrieši, sievietes un jauktās). Par pasākumu paldies vēlos pateikt kolēģim no Ērģemes Mārcim Kramam.

GUNDARS PUTNIŅŠ. Ārijas Romanovskas foto

Materiāls ir sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri