19. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Sibilla, Teika, Lita

Attīsta SIA VALTECH

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tiem valmieriešiem, kuru ikdienas ceļi ved garām bijušajam maizes kombinātam, noteikti nav palikušas nepamanītas šīs vienubrīd galīgi pamestā padomju laika industriālās maizes ceptuves ēku kompleksa pārvērtības. Tām visciešākā saistība ar lielu ražošanas uzņēmumu otrā Gaujas krastā, tāpēc Valmierietim par visu šī procesa anatomiju klāsta SIA VALPRO valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings.

Attīsta SIA VALTECH

Bijušais maizes kombināts, uz paša Gaujas krasta – vecais un jaunais: īss vēstures kurss, kā te viss pēdējos gados noticis un attīstījies...

Pirms dažiem gadiem mūsu uzņēmums pieņēma lēmumu, ka paralēli pamatražošanai vajadzētu nodarboties vēl ar citādu biznesu. Pieredze mums jau bija, jo uzņēmums VALPRO nekustamie īpašumi savulaik Valmierā uzbūvēja Depo veikalu un to izīrēja. Vēlāk šis projekts tika veiksmīgi pārdots, un šobrīd īpašnieks tur jau ir cits. Tātad tika pieņemts lēmums attīstīt projektu Leona Paegles ielā 47, kur savulaik bija maizes kombināts. Ēka bija ļoti sliktā stāvoklī, gadu gaitā nolaista... Un tad pusotra gada laikā viss notika! Lielāko daļu darbu te paveikušas firmas Woltec, Sanat, Metāla alianse, Skārda serviss un Sidlu ceļi, bet kopumā to var nosaukt par daudzu specializētu uzņēmumu kopdarbu. Šobrīd objekta pirmās divas kārtas jau nodotas ekspluatācijā,  un tuvākajā laikā arī būs pabeigti darbi trešajai kārtai, tad uz šo kompleksu, kurš renovēts no ārpuses un rekonstruēts arī no iekšpuses, no VALPRO ražotnes Linarda Laicena ielā 2 pārcelsies ugunsdzēšamo aparātu servisa un tirdzniecības uzņēmums FN Serviss. Patlaban izskatās, ka renovācijas procesā esam ieguvuši ļoti energotaupīgu ēku, to pierādīja pagājusī ziema: uzstādot abās pagaidām tukšajās loģistikas zālēs mazus plusus, kaloriferi pat neieslēdzās!

ŠODIEN. Ēku komplekss Leona Paegles ielā 47 patlaban. Foto no VALTECH arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
30. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri