22. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Emīlija

Attīrīt, stiprināt un svētīt

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Saulgriežos laiks jāvelta sev. Jāiekur ugunskurs, jāveic kāds rituāls, kas palīdz attīrīties gan garīgi, gan fiziski, jānomazgā pirtī viss sliktais, jāsakārto domas un prāts. Svinot vasaras saulgriežus, jāatceras: kā svētkus svinēsi, tā visu nākamo gada ciklu dzīvosi!

Attīrīt, stiprināt un svētīt

Pirts ir ļoti populārs relaksēšanās veids, ko var izmantot kā attīrīšanās rituālu. Svarīgi tajā izmantot dažādus augus un Jāņu zāles, kam ir spēcīga enerģētika un dažādas īpašības.

Mūsu senči uzskatīja, ka pirms rituāla ir pirtij un dabai jāpalūdz kārtīgi attīrīt, stiprināt un svētīt. Pirts rituālu var iesākt dažādi — svarīgi pamazām karsēties un atdzist vairākkārt, «atvērt poras», pēc kā varam brīvi izvēlēties zālītes, sāli, medu, kafijas biezumus, dažādus profesionāļu vai pašu gatavotos skrubjus. Dodoties uz lāvas, ieteicams to noklāt ar Jāņu zālēm un pļavas ziediem, kas nodrošina patīkamu aromātu un relaksāciju. Svarīgi ir atcerēties, ka, ejot pirtī pirmo reizi, nav ieteicams pārkarsēties, labāk tikai uzsildīt ķermeni. Pērties ieteicams, esot otro reizi uz lāvas, lai gan — slotiņu aromātam un ķermeņa mitrināšanai var izmantot visu laiku.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
22. Jūnijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri