16. Novembris, 2018
Vārda dienu svin: Glorija, Banga

Atklāts Valmieras pilsētas čempionāts basketbolā 2014

Reģistrēties, lai varētu balsot

Sestdien,11. janvārī  Valmiera 5. vidusskolā 2014. gada sezonu atklāja „Valmieras pilsētas čempionāts basketbolā”, kuru jau vairākus gadus organizē basketbola klubs „Vidzemes Augstskola” sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Šogad turnīrā dalību pieteikušas desmit komandas, taču šajā kārtā uz laukuma tikās sešas komandas no kurām uzvaras izcīnīja „VSŠ”, „BYKO” un „ViA” komanda.

Pirmajā spēlē „VSŠ” ( Valmieras Stikla Šķiedra) stājās pretī „Valletas” komandai.

Spēles pirmo ceturtdaļu veiksmīgi uzsāka „VSŠ” komanda, noslēdzot ceturtdaļu ar +10 punktiem un rezultātu 23:13.

Arī otrajā ceturtdaļā „VSŠ” komanda pārliecinoši spēja noturēt līdera lomu un pirmo puslaiku noslēdza ar rezultātu 52:28.

Pēc ilgāka pārtraukuma „Valleta” spēli uzsāka spēli ar jaunu cīņas sparu, gūdami 30 punktus tikmēr „VSŠ” tikai 17, neskatoties uz to līdera lomu saglabāja „VSŠ” komanda 69:58.

Noslēdzošajā ceturtdaļā „Valleta” komandai izdevās gūt nedaudz vairāk punktu kā pretiniekiem, taču uzvaru svinēja „VSŠ” komanda, uzvarot spēli ar rezultātu 88:79.

„VSŠ”-„Valleta”- 88:79.

„Valleta”- Matisons 19+3ab, Bukšs 16+8ab, Rozītis 14, Gaigalietis 12+9ab, Rusmanis 10, Litte 8+9ab.

„VSŠ”- Grīnbergs 29+20ab, Vēveris 18+10ab,  Zeile 18+4ab, Vītols 10+10ab, Veide 5+7ab, Palms 3, Mūrnieks 3, Frišfelds 2.

Otrajā spēlē tikās komanda, kas pārstāv Vidzemes Augstskolu- „ViA” un „Sprīdīši”.

Jau pirmajā spēles ceturtdaļā „ViA” uzņēmās spēles vadību un veiksmīgi to noslēdza savā labā, ar rezultātu 12:6.

Otrajā ceturtdaļā „ViA” vēl vairāk palielināja pārsvaru, līdz pat + 21 punktam. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 39:18 „ViA” komandas labā.

Trešajā ceturtdaļā „Sprīdīšiem” izdevās gūt nedaudz vairāk punktu kā „ViA”, taču, tas nemazināja rezultāta starpību. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 55:37.

Spēles pēdējās minūtēs „ViA” pārliecinoši turpināja  gūt punktus un uzvarēja spēli ar rezultātu 73:50.

„ViA”- „Sprīdīši”- 73:50

„ViA”- Rikveilis 22+8ab, Pirsko 18+10ab, Kliests 11+12ab, Bērziņš 7+8ab, Elksnis 7+6ab, Kapa 4+7ab, Eglītis 4.

„Sprīdīši”- Ņikifarovs 15+7ab, Maniks 11+9ab, Kaufmanis 9+8ab, Indrāns 5+7ab, Kaupe 5+4ab, Ozoliņš 3+4ab, Miščenkovs 2.

Pēdējā spēlē par uzvaru cīnījās „Valmieras” komanda pret „BYKO”.

Spēles pirmajā ceturtdaļā veiksmīgāki bija „Valmieras” komandas pārstāvji, gūdami 16 punktus, bet „BYKO” komanda 12.

Otrajā ceturtdaļā „BYKO” komanda izpildīja vairākus precīzus metienus un pietuvojās pretiniekiem, zaudējot vien -3 punktus. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 32:29 „Valmieras” komandas labā.

Trešajā ceturtdaļā „BYKO” jau pirmajās piecās minūtēs izvirzījās vadībā un līdz ceturtdaļas beigām aizvien vairāk palielināja punktu starpību. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 47:35 „BYKO” komandas labā.

Pēdējā ceturtdaļā „Valmieras” komandai neizdevās pietuvoties pretiniekiem un spēli uzvarēja „BYKO” komanda ar rezultātu 67:58.

„Valmiera”-„BIKO”- 57:68

„Valmiera”- Avotiņš 16, Kalniņš 15+6ab, Pāže 14+16ab, Riekstiņš 9+7ab, Tauriņš 4.

„BIKO”- Lunders 19, Lutcis 17, Ozols 9+10ab, Birums 9+11ab, Kuģis 8+16ab, Pastiljons 5.