16. Jūlijs, 2018
Vārda dienu svin: Hermīne, Estere

Atklāts Vaidavas disku golfa laukums

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vaidavā sestdien ar pirmo turnīru atklāts disku golfa laukums. Tas ierīkots projektā «Atpūties Vaidavas ezera pludmalē».

Atklāts Vaidavas disku golfa laukums

Šī spēle tiek spēlēta līdzīgi tradicionālajam golfam, tikai bumbiņas vietā, kas jāiesit bedrītē, šeit jāmet disks un jātrāpa speciālā grozā ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Vaidavas disku golfa laukumā pieejami seši grozi. Spēlējot disku golfu, nav nepieciešams speciāls apģērbs, derēs pastaigai dabā un pārgājieniem piemērots apģērbs un apavi. Pavasaros un rudeņos, kā arī, ja ilgstoši lijis lietus, noteikti noderēs gumijas zābaki.

Vaidavas disku golfa laukums interesentiem ir brīvi un bez maksas pieejams diennakts gaišajā laikā visa gada garumā, izmantojot publiski pieejamo teritoriju, tajā uzstādītos elementus — grozus un individuālo, personīgo aprīkojumu — speciālos diskus u.tml. Lai izmantotu Kocēnu novada pašvaldībai piederošos disku golfa diskus, Vaidavas disku golfa laukuma izmantošana jāpiesaka vismaz vienu diennakti iepriekš, e-pastā turisms@kocenunovads.lv. Arī domei piederošo disku izmantošana, iepriekš piesakoties, laukumā Vaidavā ir bez maksas.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
10. Augusts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Partneri