19. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Verners, Muntis

Atklāta rehabilitācijas nodaļa

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vidzemes slimnīcā izdevies uzlabot medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību un attīstīt šo pakalpojumu klāstu, kā arī paaugstināt komforta līmeni pacientiem un labiekārtot darba vidi personālam.

Atklāta rehabilitācijas nodaļa

Rehabilitācijas nodaļas stacionāra daļa tagad atrodas blakus jau līdzšinējām Vidzemes rehabilitācijas centra telpām.  Nodaļā iekārtotas ērtas palātas  pacientiem un darba telpas speciālistiem – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstam, fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, audiologopēdam. Pārbūve notiek, turpinot realizēt Vidzemes slimnīcas infrastruktūras sakārtošanas projektu.

«Svētku diena, jo kopīgā darbā izdevies vēl vienu nodaļu izremontēt, un jāsaka, ka pacienti un personāls to jau sen bija pelnījuši. Laiks līdz šai pārbūvei bija ilgs un sarežģīts, bet izdevies ir sapni īstenot. Priekšā vēl citas ieceres, un  nodaļu varētu arī paplašināt un rehabilitācijas centru vēl tālāk attīstīt,» svinīgajā atklāšanā sacīja SIA «Vidzemes slimnīca» valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, sakot paldies personālam par pacietību remontdarbu laikā, priecājoties par pacientiem dāvātajām rehabilitācijas iespējām un atbalstu, kas sekojis no valsts – Veselības ministrijas un Centrālās finanšu līgumu aģentūras, arī  pašvaldības,  kā arī paldies pārbūves projekta autoriem SIA «Nams», būvniekiem pilnsabiedrībai «Bazalsco», būvuzraugam «Firma L4» un visiem, kas iesaistījās, lai labi iecerētais tikpat adekvāti izdotos.

SPĒKA DZIESMAS, nodaļu atklājot, skanēja Jērcēnu folkloras kopas «Mežābele» izpildījumā. Turpat arī uzmundrinājumi un ticējums: «Kaķis pirmais jaunās telpās ielaists – būs izdošanās un veiksme.» Par mīlīgo pareģi priecājas arī nodaļas virsārste Ārija Zvaigzne (no kreisās) un virsmāsa Inta Sīka. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
20. Augusts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri