20. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Ramona, Ritma

Atklās Dziesmu un deju svētku vēstniecību

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Lai ieskandinātu Dziesmu un deju svētkus ne tikai uz lielajām skatuvēm Rīgā, bet arī ikvienā Latvijas pilsētā, Rimi veikali pārtop par īpašām Dziesmu un deju svētku vēstniecībām, kurās būs iespēja uzzināt par Svētkos aktuālo. Ar svinīgu vēstniecības karoga pacelšanu, tautas deju ansambļu priekšnesumiem, koru dziedājumiem un dažādām darbnīcām lieliem un maziem Valmierā vēstniecību dziedātājas Olgas Rajeckas vadībā atklās 3. jūnijā. Pasākums notiks laukumā pie Rimi Hipermārketa (Fabrikas ielā 2) pl. 11 – 16. Aicināts ikviens valmierietis un pilsētas viesis.

Publicitātes foto.
Publicitātes foto.

Svētdien, 3. jūnijā, pl. 11 notiks pasākuma atklāšana un simboliskas atklāšanas lentes griešana, savukārt plkst. 13.00 kopā ar pilsētas mēru Jāni Baiku, Dziesmu un deju svētku koordinatori Valmierā – Gitu Krūkli, kā arī Rimi pārstāvjiem tiks pacelts Dziesmu un deju svētku vēstniecības karogs. Tūdaļ pēc svinīgās karoga pacelšanas pilsētas mērs kopā ar Rimi Gardēdi Lieni Zemīti gatavos īpašos Latvijas simtgades salātus, kā arī stāstīs par saviem piedzīvojumiem, iepazīstot Dziesmu un deju svētku kolektīvus.

Pasākumu pieskandinās Kocēnu novada Kultūras nama pūtēju kvintets, Kamerkoris Kaķi, savukārt dančus vedīs Kocēnu novada kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs Savieši, tautas deju ansamblis Gauja, kā arī vidējās paaudzes deju kolektīvs Pastalnieki.

Visas dienas garumā – no plkst. 11 – 16 ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim būs iespēja piedalīties dažādās darbnīcās – izgatavot savu tautisko kroni, sapīt rokassprādzi, kurā iepīt arī visas labās domas un emocijas svētkus gaidot, piedalīties sportiskās stafetēs Latvijas simtgadi gaidot, izdziedāties un izdancoties kopā ar Dziesmu un deju svētku dalībniekiem, kā arī daudzas citas jautras un tautiskas aktivitātes. Savukārt pl. 15 tiks pasniegta īpašā Dziesmu un deju svētku kūka, kuras receptes autore ir Rimi Gardēde, kūku meistare Liene Zemīte.

Rimi savos veikalos īpašās Svētku vēstniecības vērs laikā no 28. maija līdz 8. jūlijam. Visā Latvijā tās sniegs aktuālāko informāciju par Svētku norisi, kā arī darbosies kā reģionālais centrs Svētku sajūtas radīšanai ikdienas apmeklētājiem. Katrā no Rimi vēstniecībām būs informatīvi Dziesmusvētku stendi  ar bezmaksas Svētku avīzēm, programmu, pastkartēm, Svētku suvenīriem, kā arī Svētkiem veltītu produktu līniju. Tos iegādājoties, 3 eiro centi no katra iepakojuma tiks novirzīti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazo pacientu ērtību uzlabošanai un Dziesmusvētku sajūtas ienešanai slimnīcā.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas šoreiz notiek Latvijas valsts simtgades zīmē, Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs, kas ir Kultūras ministrijas padotībā esošā valsts iestāde, atbalsta lieldraugi Swedbank, Elektrum, Latvijas Mobilais Telefons (LMT), kā arī atbalstītāji Rimi, Squalio, Circle K Latvia, KPMG, Wess.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri