24. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Diāna, Dina, Dins

ASV vēstnieks Latvijā atzinīgi novērtē „Valmiermuižas alus” kvalitāti

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ceturtdien, 10.janvārī, darba vizītē Valmierā viesojās ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala, lai iepazītos ar uzņēmējdarbības vidi Latvijas reģionos. Vizītes noslēgumā vēstnieks ciemojās „Valmiermuižas alus” darītavā, atzinīgi novērtējot uzņēmuma darbību un izbrūvētā alus kvalitāti, informē „Valmiermuižas alus” pārstāve Elīna Megne.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Tikšanās laikā ar „Valmiermuižas alus” darītavas saimnieku Aigaru Ruņģi vēstnieks norādīja, ka, tāpat kā ASV, arī Latvijā ir svarīgi veicināt uzņēmējdarbību reģionos, tādējādi radot jaunas darbavietas. Iepazīstoties ar „Valmiermuižas alus” darbību un latvisko alus baudīšanas kultūru, vēstnieks un alus darītavas saimnieks bija vienisprātis, ka biznesā svarīgs faktors ir virzība un fokuss uz kvalitāti, kā arī lokālpatriotisms, jo vietējie uzņēmumi un produkti ir vislabākā konkrētās vietas vizītkarte pasaulē.

Ciemošanās izskaņā vēstnieks atzina, ka pats ir laba alus mīļotājs, un uzteica „Valmiermuižas alus” izturēto kvalitāti, kā arī mazajai alus darītavai vēlēja labus panākumus turpmākajā darbā. Interesanti, ka Amerikā tāpat kā Latvijā mazās alus darītavas kļūstot arvien iecienītākas.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri