27. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Tālrīts, Gustavs, Gusts

Artūrs Skrastiņš: zubrilkas mēs neesam

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītajā nedēļā Valmieras Valsts ģimnāzijā (VVĢ) norisinājās Atvērto durvju diena 9. klašu skolēniem un viņu vecākiem.

Artūrs Skrastiņš: zubrilkas mēs neesam

Ģimnāzijas direktors Artūrs Skrastiņš apmeklētājus iepazīstināja ar skolas darbības principiem, mācību programmām un papildu iespējām. Savukārt Mairis Loiko un Gerda Everte dalījās ar pieredzi darbā skolas parlamentā.

Stājoties 10. klasē, jaunietim ir izvēle starp piecām izglītības programmām. Tās ir veidotas, lai attīstītu vispusīgu personību, tomēr skolēniem ir iespēja izvēlēties arī papildu priekšmetus, kas nav mācību programmā. VVĢ skolēniem piedāvā plašas interešu izglītības iespējas — pūtēju orķestri, vokāli instrumentālos ansambļus, dejas un dramatisko pulciņu, tāpat pieejamas papildizglītības skolas — matemātikā, ķīmijā, ģeogrāfijā utt. Jaunietim ir iespēja jau vidusskolā apgūt profesijas pamatus, izmantojot VVĢ piedāvājumu, piemēram, mācīties medicīnas pamatus, jo skola ir Rīgas Stradiņa universitātes filiāle. Tikai pašam skolēnam ir jābūt ieinteresētam un jāveltī laiks, lai iedziļinātos, jo atzīmes seko līdzi darbam, ne otrādi.

MUZIKĀLA PAUZE. Jauniešu grupa «Solis augšup» izklaidē Atvērto durvju dienas apmeklētājus. Skolas grupas un dīdžeji bagātina dažādus pasākumus. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
18. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri