21. Janvāris, 2019
Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija

Arī Rubene tiek pusfinālā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sekojot Valmieras florbolistu panākumam pirms nedēļas, arī Kocēnu Rubenes florbolisti aizvadītajās brīvdienās tika galā ar saviem pretiniekiem — Cēsu Lekringu — un iekļuva ELVI florbola līgas izslēgšanu spēļu pusfinālā.

Arī Rubene tiek pusfinālā

Tas, ko tika teicis Kocēnu komandas treneris Jānis Inģists, tomēr nepiepildījās, un, zaudējot sērijas piektajā spēlē, uz Cēsīm nācās braukt vēlreiz. Sestdien Kocēnos Inģista puišiem neatradās argumenti pret viesu uzbrukumu, kā rezultātā tika zaudēts ar 2:6. Teicami vārtos darbojās Lekringa vārtsargs Normunds Krūmiņš, atvairot 31 no 33 pretinieku metieniem. Par labāko šajā spēlē starp zaudētājiem atzina Matīsu Mālnieku, kurš palika bez punktiem, bet rezultatīvākais ar divām piespēlēm bija Ingars Matisons.

Sērijas sestajā spēlē Cēsīs dienu vēlāk florbola zvaigznes pie apvāršņa atkal sastājās mūspuses florbolistiem labvēlīgā kārtībā. Kaut ne bez intrigas, tomēr uzvara tika nosargāta — 4:3 un sērijā 4:2. Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma vārtsargs Roberts Trepšs, kurš atvairīja 17 no 20 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar diviem vārtu guvumiem bija Renārs Jēkabsons. Rubenes pretinieki pusfinālā būs pašreizējā valsts čempione — Betsafe/Ulbroka. Šīs pusfināla sērijas pirmās divas spēles šo sestdien un svētdien Ulbrokā.

Tikmēr valmieriešu pretinieki pusfinālā izšķirsies Lielvārdes un Stalbes florbolistu izšķirošajā septītajā cīņā šoceturtdien Lielvārdē. Atpūta šī pāra uzvarētājiem gan nebūs ilga, jo jau pēc divām dienām — sestdien — tos sagaida pirmā cīņa ar FBK Valmiera.

RUBENES UN LEKRINGA sērijas uzvarētāju Kocēnu florbolisti izšķīra izbraukumā Cēsīs. floorball.lv foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Marts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri