Arī Rabu vēl pārspēt neizdodas

- 5.Decembris, 2017

Savu piekto spēli Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) Optibet Virslīgas debijas sezonā VALMIERA GLASS VIA futbolisti sestdien Ogrē aizvadīja pret divkārtējiem valsts čempioniem (04/05, 05/06) FK Raba. Visai līdzīgā mačā debitantiem tomēr nācās kapitulēt ar 2:3 (0:2), tā ciešot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Spēles rezultāts tika atklāts 5. minūtē, kad pēc standartsituācijas izspēles ar tālu sitienu Elvi Arnavu Valmieras komandas vārtos pārspēt izdevās Emīlam Draškam. Ļoti līdzīgā situācijā — arī izpildot standartsituāciju no labās malas — 13. minūtē otros vārtus mājinieku labā guva Romans Rožkovskis. Mūsu futbolisti nepadevās — vairākkārt tika apdraudēti arī ilggadējā Latvijas izlases vārtsarga Aigara Bondara sargātie vārti. Tā abpusēji atklātā futbolā abi pretinieki līdz pat 30. spēles minūtei tomēr neprata uzlauzt otra vārtus, līdz atkal pēc brīvsitiena izspēles savu meistarību apliecināja FK Raba spēlētāji — neviena nepiesegts, no asa leņķa trešo bumbu Arnava vārtos raidīja Valērijs Čistjakovs — 0:3. Pēdējās desmit minūtēs Ulda Pūcīša vīriem jau vairs nebija ko zaudēt, metoties ar pilnu sparu atspēlēties, tika kārtīgi pārbaudīts i Bondars, i vārtu konstrukcija, i tiesnešu noskaņojums. Tiesneši valmieriešus nežēloja — četras dzeltenās, divas no tām komandas kapteinim Maksimam Koļesņikovam. Kad līdz spēles beigām bija palikušas trīs minūtes, veiksme beidzot uzsmaidīja arī viesiem — skaistu trīs vīru kombināciju savērpa Valts Jaunzems, Valdis Veinbergs un Dāvis Rutks, kur pēdējais arī beidzot pārspēja Bondaru — 1:3. Burtiski pēdējās spēles sekundēs otros vārtus pēc Kristera Lūsiņa piespēles, spēlējot mazākumā, no vārtu priekšas guva Veinbergs — 2:3. Vēl vieniem gan laika vairs nepietika.

VALMIERA GLASS VIA rindās šajā spēlē piedalījās: Arnavs, V. Jaunzems, Veidemanis, U. Bērziņš, Nazarovs, Rutks, Koļesņikovs, Zvirbulis, Lūsiņš, Pūlis, Taulavičus, Bacis, Veinbergs.

Nākamajā turnīra kārtā mūsu telpu futbolistiem šosvētdien bija paredzēta mājas spēle pret FC Petrow vīriem, bet tā tika pārcelta. Tās vietā valmierieši sestdien dosies uz Nīcu, kur Latvijas kausa izcīņā tiksies ar FK Nīca/OtankiMill.eu.

KOMANDAS MOTORS un dzinējspēks Valdis Veinbergs, atgriezies laukumā pēc divu spēļu diskvalifikācijas, sestdien Ogrē atzīmējās ar vieniem vārtiem un piespēli.