24. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Jānis

Ārā no komforta zonas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ežu birojā Beātes ielā tāds kā rudens pieklusums. Pulkstenis rāda bez desmit minūtēm Gints, jo katram sava stunda. Noliktavās atpūšas rotaļu industrija, sporta un svētku pasākumu daikti un tas, ko paši atzīst par ražojošo bloku: ražojam atrakcijas, eži smejas: piešķiram lietām otru dzīvi, Uģis uz to ir meistars, tagad darba mazāk, starpsezonas mēnesis, novembrī mēs svinam — mums tikko palika 12!

Pēcsvētku gaisotnē runājam ar galveno ezi ROLANDU MELBĀRDI, iesaistās arī Uģis, Gints un Kristīne.

Ārā no komforta zonas

Cik tad pavisam ežu ir?

Atkarībā no sezonas, bet tāds kodols, kas aktīvi darbojas un nāk uz sapulcēm, no kādiem divpadsmit līdz piecpadsmit. Pēdējos gados mums ir demogrāfiskais sprādziens... Vidējais vecums ir ap 25 — 27 gadiem, bet nobriedušāki kļūstam jau gan.

Mājas lapā rakstīts, ka īstam ezim jāmīl cilvēki. Kā tev tas izdodas?

Tas ir galvenais, jo pa lielam — jāpatīk cilvēki. Nevari strādāt ar ļaudīm, ja tev viņi nepatīk, ja negribas būt sabiedrībā, sociālajā vidē. Enerģijas un emociju apmaiņa — man liekas, ka tā jau ir sava veida mīlestība.

Cilvēki jau jūt, ja neesi īsti formā. Mēs jau neesam nekādi šovmeņi, veidojam enerģijas apmaiņu līdzdarbībā ar grupu, mēģinām tās emocijas uzjundīt.

Tā mīlestība nepāriet, kad, piemēram, 90 % nomas velosipēdu jums vienkārši nočiepj?

Tie bija atsevišķi margināli elementi... Ir jau bijis arī, ka pirms vai pēc pasākuma pilsētā atrakcijas pazūd, bet tas ātri aizmirstas. Lielu finansiālu zaudējumu nav bijis, bet, kad sagribas nodarboties ar biznesu, tad gan parasti dabūjam iekšās, piemēram, pirms gadiem pieciem gribējām Rīgā veikalu atvērt...Tirgotāji neesam.

Bet kas esat?

Māk­sli­nie­ki (sme­jas)...

Attēlā:

JAUNI UN DZĪVESPRIECĪGI. Grupa aktīvā tūrisma centra Eži darbinieku (no kreisās) — Gints Vaseris, Uģis Melders, Rolands Melbārdis, līdaciņā — biroja administratore Kristīne Gulbe.

Anta Lūsas foto

PAŠI EŽI. Ru­dens iz­brau­cie­nā Kur­ze­mē.


STRĪĶUPĒ. Pat tā ir brau­ca­ma, ap­gal­vo Ro­lands.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
28. Novembris, 2012

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri