16. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs

Ar sauli un prieku sirdī

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ģimene – tā ir skaista Dieva dāvana. Par godu Mātes un Ģimenes dienai 10. maijā Kauguru kultūras nama saulaini un vasarīgi izgreznotajā zālē notika J. Endzelīna Kauguru pamatskolas skolēnu šī mācību gada pēdējais koncerts. Pirms koncerta katra ģimene saņēma apsveikumu kopā ar pasākuma programmu (skolotājas Vera Bērziņa un Inese Riekstiņa) un varēja aplūkot skolotājas Ilvas Sēnes un viņas audzēkņu rokdarbus.

Ar sauli un prieku sirdī

Sprigani un aizrautīgi dejoja 1.-2. klašu un 3.-9. klašu tautisko deju, kā arī 1.-4. klašu un 6.-9. klašu mūsdienu deju dejotāji (sk. Arta Masele). Kantrī mūzikas stila dejas liegi izdejoja līnijdeju grupas meitenes (sk. Ausma Skrastiņa). Ar skanīgām dziesmām uzstājās gan 1.-4. klašu koris, gan seši solisti, gan arī viens duets un viens meiteņu trio. Dziedāts tika gan latviski, gan krieviski, gan angliski (sk. Sandris Dubovs). Dieva radīto pasauli izdziedāja un ar kustībām atainoja Kristīgais pulciņš (sk. Līga Gecko). Teātra pulciņš ar 9. klases skolēniem asprātīgi izspēlēja ainiņas «Iz skolas dzīves» (sk. Inga Miruškina). Mūzikas fantāziju pasaulē visus aizveda 5. klases skolēns, demonstrējot profesionālu klavierspēli. Sirsnīgi emocionālu noskaņu papildināja skolēnu priekšnesumi, runājot dzejas rindas – veltītas mīlestībai, priekam un ģimenei.

Koncertā dalību ņēma arī skatītāji. «Pasaku pauzē» māmiņām un vecmāmiņām bija jāatmin pasaku nosaukumi, bet tētiem un vectētiņiem «Sporta pauzē» vajadzēja atcerēties Latvijas hokejistu vārdus, jo hokeja skatīšanās ir daudzu ģimeņu kopējs pasākums (sk. Mārīte Bisniece). Patiess prieks, cik erudītas un gudras ir mūsu bērnu ģimenes! Nebija nevienas nepareizas atbildes!

Paldies visiem bērniem, koncerta dalībniekiem, par izturību un centību. Paldies čaklajiem pedagogiem, kuri pamana un palīdz skolēniem attīstīt viņu talantus. Paldies skolas darbiniekiem un kultūras nama vadītājam Alfrēdam Stīpiņam par līdzdarbību koncerta sagatavošanā un norisē.

Paldies skolas direktorei Ivetai par labestību un mīlestību, dāvājot ikvienam saldu pārsteigumu pēc koncerta. Bet vislielākais paldies visiem koncerta apmeklētājiem. Mēs par jums ļoti priecājamies, ka atradāt laiku pabūt kopā ar savu bērnu un mums!

AKTĪVIE DEJOTĀJI kāpa uz Kauguru kultūras nama skatuves. Foto no J. Endzelīna Kauguru pamatskolas arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
21. Maijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri