21. Aprīlis, 2018
Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Aplausi radošai domai

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Mākslas un dizaina vidusskolu audzēkņu valsts konkursā piedalījās audzēkņi no 11 izglītības iestādēm.  Mūsu skolu pārstāvēja autori, kuru darbi, kas tapa projektu nedēļas laikā, tika novērtēti visaugstāk. Jaunākajā grupā startēja Kitija Berga (Apģērbu dizains 1.b kurss) un Marta Ozola (Interjera dizains 2. kurss). Vecāko kursu audzēkņu konkurencē cīnījās Agnese Ieva Tīrone (Reklāmas dizains 3. kurss) un Rūta Kristena Bukava (Reklāmas dizains 4. kurss).

KONKURSANTES.
KONKURSANTES.

Konkursa dalībnieku uzdevums bija no gofrētā kartona maketēt traukus, izmantojot sazobes principu. Jaunākās grupas audzēkņiem bija jākonstruē un jāmaketē trauks 21 valriekstam, vecākās grupas dalībniekiem — paplāte trim apelsīniem.

Konkursa darbus un iesniegtos mājas darbus vērtēja žūrija — dizaineri Liene Jākobsone, Mareks Birznieks, Aina Mālmeistere, pievēršot uzmanību gan radošam un asprātīgam uzdevuma risinājumam, gan objektu funkcionalitātei un izpildījuma kvalitātei.

Ar satraukumu gaidījām rezultātus. Prieks, ka arī Valmieras Mākslas vidusskolas vārds izskanēja laureātu vidū: 2. vietas diplomu par mājas darbu ieguva Kitija Berga, atzinību par mājas darbu saņēma Agnese Ieva Tīrone. Agnesei arī atzinība par konkursa darbu! Apsveicam, un paldies visām dalībniecēm par piedalīšanos, uzcītību un centību. Paldies arī viņu pedagogiem, kas vadīja, mudināja, pavadīja un juta līdzi.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
17. Marts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Pievienot jaunu komentāru

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsieties šī gada "Lielajā talkā"?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri